Záhradné prvky Leier sú populárne aj medzi známymi osobnosťami

0
562
Leier prvky do záhrady

V Leieri sa snažíme vyhovieť požiadavkám všetkých našich zákazníkov. Či už ide o výstavbu nového obydlia alebo dotvorenie prostredia záhradky, všetko pripravujeme podľa záujmov a predstáv objednávateľa.

V predošlých týždňoch sme sa podieľali aj na skrášľovaní záhrady známeho herca Juraja Hrčku, ktorému sme zaobstarali a dodali naše Classic-line platne s vymývaným povrchom Dunajského štrku. Majú veľmi prirodzený vzhľad a nášľapnú vrstvu vytvorenú z kremičitého piesku a riečneho štrku. Medzi ich najväčšie výhody patrí mrazuvzdornosť, odolnosť voči posypovým soliam a tiež nešmykľavosť.

Leier prvky do záhrady

S Jurajom už dlhodobo spolupracujeme aj na našich reklamných kampaniach a o to viac nás  teší, že dôveruje našim Leier produktom. K vysokému záhonu Durisol, ktorý aktívne využíva už od minulej sezóny pridal ďalší praktický aj estetický prvok z nášho sortimentu. Ceníme si, že podklad pre svoj dvor a altánok zveril práve do našich rúk. Platne má už v týchto chvíľach položené a môže si tak plnohodnotne užívať pokojné letné chvíle vo svojej záhrade.

Leier prvky do záhrady
Leier prvky do záhrady

www.leier.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu