Obľúbená čokoláda Milka prináša odmenu pre každého. Či už v podobe lahodnej tabuľky čokolády Milka MMMax v niekoľkých variantoch alebo v podobe balíku peňazí. Odmeňujte sa, maškrťte a užite si chvíľku sami pre seba. Pri troche šťastia vyhráte 250 EUR do konca októbra

Tá najlepšia odmena

Ohliadnite sa za tým, čo ste dokázali. Či už ste práve oboplávali zemeguľu, strávili deň v práci alebo len „relaxovali“. Nikdy sa nezabudnite poriadne odmeniť! Čokoláda Milka MMMAX je tu práve pre tie chvíle, kedy si môžete nerušene a zaslúžene vychutnať chvíle pohody sami so sebou. Milka ich obohatí lahodnou a jemnou chuťou pravej alpskej čokolády a porciami celých lieskových orieškov, sušienok Oreo, karamelu či hrozienok – záleží len na tom, po ktorej príchuti siahnete.  Výsledkom je vždy tá pravá a jedinečná chvíľa pre vás. A ako vyzerá tá vaša?

Vyhrajte 250 € každý deň

Odmeniť sa čokoládou je správna vec. Odmena od Milky však môže byť ešte ďaleko väčšia. Naskenujte pokladničný doklad za nákup akéhokoľvek produktu Milka a ešte stále sa môžete do konca októbra zapojiť do súťaže na stránke  www.promo.milka.com. Vyhrajte 250 € a užite si svoju odmenu na MMMAX!

Produktový tip:

Milka MMMAX Toffee-Wholenut 300 g

Vychutnajte si sladkú odmenu. Zaslúžite si ju! Lahodná Milka MMMAX – to je tabuľka jemnej čokolády v kombinácii s bohatou vrstvou celých lieskových orieškov a s podmanivou vôňou pravého karamelu. „Mmmm…“ Urobte si chvíľku sami pre seba a nechajte sa unášať úžasnou chuťou luxusnej čokolády vyrábanej z chutných ingrediencií – kakaa a alpského mlieka. Ochutnajte akúkoľvek inú príchuť čokolády Milka a vyhrajte 250 € každý deň! Viac informácií na www.promo.milka.com

Graphical user interface

Description automatically generated

Milka MMMAX Oreo 300 g

Milujete čokoládu Milka a tiež nemôžete odolať svetoznámym sušienkam Oreo? Tak si skúste predstaviť, čo s vašimi chuťovými bunkami urobí ich kombinácia! Vrstvu chrumkavých sušienok Oreo sme zaliali do čokolády z pravého kakaa a alpského mlieka. Výsledok? „Mmmmm…“ Milka MMMAX Oreo – veľká tabuľka sladkého potešenia! Takého, ktoré si vychutnáte s rodinou, priateľmi alebo niekde v pokoji sami so sebou. Odmeňte sa za prácu, zvládnutú úlohu alebo len za pekný okamih. Pri troche šťastia môže byť odmena ešte väčšia: naskenujte pokladničný doklad a vyhrajte s Milkou 250 €! Viac informácií nájdete na www.promo.milka.com.

A picture containing text, television, screen, monitor

Description automatically generated

O spoločnosti Mondelēz International

Spoločnosť Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ) umožňuje ľuďom „snackovať“ správnym spôsobom vo viac ako 150 krajinách sveta. S čistými tržbami vo výške približne 31 miliárd USD v roku 2022 spoločnosť MDLZ formuje budúcnosť snackovania s ikonickými globálnymi a regionálnymi značkami, ako sú sušienky Oreo, belVita, TUC a LU; čokoláda Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone. Spoločnosť Mondelēz International je zaradená do indexov Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Viac informácií nájdete na www.mondelezinternational.com alebo sledujte spoločnosť na Twitteri na www.twitter.com/MDLZ.

O Mondelēz International v ČR a SR

Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. sú súčasťou spoločnosti Mondelēz International. Medzi výrobky, ktoré spoločnosť predáva na českom a slovenskom trhu, patria sušienky a oblátky Opavia, sušienky BeBe Dobré ráno, jemné pečivo Brumík, oblátky Fidorka, čokoláda Figaro, oblátky Kolonáda, Miňonky a Tatranky a sušienky TUC. Spoločnosť pôsobí v Českej republike a na Slovensku od roku 1992. Zamestnáva 2 900 ľudí v štyroch výrobných závodoch, dvoch obchodných jednotkách a centre zdieľaných služieb a predáva 500 výrobkov pod 17 značkami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu