Značka Reserved predstavila najnovšiu kampaň s Kendall Jenner!

0
2046

Módna značka Reserved zažíva zlaté časy. O kampani, v ktorej sa objavila samotná Kendall Jenner, najžiadanejšia modelka súčasnosti, píše celý svet. Najznámejšie módne magazíny ako Glamour, W magazine či dokonca Vogue vytvárajú organickú reklamu, ktorá značke zvyšuje nielen popularitu, ale aj predaj.

Kampaň inšpirovaná ikonami filmového plátna

Kendall Jenner v aktuálnej kampani, či lepšie povedané módnom filme, zosobňuje pravú taliansku aristokratku. Zvodnými outfitmi nám vo viacerých záberoch predstavuje známe svetové herečky. Raz je z nej Sophia Lauren (Manželstvo po taliansky), inokedy Natalie Portman (Léon). O precízne prevedenie sa postaral režisér Gordon Von Steiner, ktorý má na svojom konte spolupráce s gigantmi ako Hermes, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton… So značkou Reserved spolupracuje od roku 2018. Spoločne vytvorili kampane s modelkou Cindy Crawford a francúzskou influencerkou Jeanne Damas.

Ide sa nakupovať!

Najnovšia kolekcia, ktorú modelka s oduševnením prezentuje sa skladá z výrazne ženských strihov, doplnkov a zvieracích motívov. Tie nesmú chýbať na kabelkách, čižmičkách a šatkách. Ak skôr preferujete minimalistický štýl obliekania, v ponuke nájdete aj čisté línie. Na svoje si príde skrátka každá z nás.

Všetko online TU.

Autor: wm

Foto: Instagram @reserved

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu