Zoznamujete sa online? Tieto veci majte na mysli!

Online komunikácia má množstvo výhod a na druhej strane aj množstvo nevýhod. Týchto šesť zlatých pravidiel dodržiavajte a nenechajte sa zmiasť.

Dnes sa už virtuálnej zoznamuje veľmi veľa ľudí. Vznikajú lásky, priateľstvá, ale pozor! Takýmto spôsobom sa už nechalo nachytať mnoho žien či mužov. Ľudia si vtedy môžu vymýšľať, zavádzať, zneužívať vašu úprimnosť či otvorenosť a mnohým sa to darí.

Ak sa však zoznamujete online a chcete uspieť, majte na mysli tieto pravidlá.

Profilová fotka- buďte na nej sama sebou, nemusíte vyzerať dokonalo, dajte si však záležať. Málokto si bude písať s niekým, kto tú fotografiu nemá a nebude si vedieť písmenká priradiť k tvári. Alebo si aj priradí a potom ostane sklamaný…

Pozor na vyzývavosť- pri písaní si online dávajte pozor na to, aby ste príliš neflirtovali a ten na druhom konci z vás mal pocit, že ste na jednu noc, prípadne, že vás dostane rýchlo do postele. Pikantné narážky majte teda len výnimočne, radšej vôbec. Alebo po dlhšom čase.

Nepreháňajte- príliš veľa smajlíkov, emotikonov alebo zdôrazňovaní môže skôr toho druhého odradiť. Vyjadrujte sa klasicky, ako keď bežne rozprávate, aby ste nepôsobili ako niekto, kto musí byť vždy stredobodom pozornosti.

Troška tajomna- keď o sebe neprezradíte hneď všetko a neodpoviete na každú otázku, budete pôsobiť tajomne a jeho to bude k vám viac lákať. Bude totiž chcieť odpovede. A o vás stále viac. Preto mu to nepredostrite hneď.

Pýtajte sa aj vy- chcete predsa vedieť, s kým máte tú česť a tiež nepôsobiť, že najradšej hovoríte len o sebe. Preto sa pýtajte. Nie príliš veľa, ale tak akurát.

Nečakajte zázraky- nevytvárajte si prílišné ilúzie o tom, že je ten druhý dokonalý a skvelý. Pred prvým stretnutím radšej nič veľké nečakajte. Je lepšie byť predsa milo prekvapený ako zažiť nepríjemný šok.

By Diamond, zena.sme.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu