Cez jeseň to chce viac sexu

Sychravé počasie vplýva negatívne na vaše zdravie. Ak ste unavení, bolí vás hlava, nemáte na nič chuť ani energiu, môže za to jesenná melanchólia. Dobrým spôsobom ako tomu zabrániť je pravidelný sex. Pravidelné milovanie s partnerom vášmu telu dokonca prospieva.

Ak sa budete milovať aspoň dvakrát do týždňa, budete vyzerať a cítiť sa oveľa lepšie.  Pri milovaní sa do tela vylučuje množstvo hormónov, ktoré zlepšujú náladu, vyhladzujú vrásky, či bojujú proti rakovine. Navyše spaľujete kalórie a chudnete. Vyberte si z ponuky 10 jesenných sexov. Každý deň vyskúšajte iný typ a jeseň vám vadiť už nikdy nebude.

Sex pre dobrú náladu

Pri bozkávaní sa vylučuje väčšie množstvo slín, ktoré znižujú kyslé prostredie v ústach a chránia pred zubným kazom. Antibakteriálne mikróby v slinách vášho partnera vám chránia zuby a ďasná. Tak čo, idete bojovať proti zlému počasiu sexom? Pri sexe srdce pravidelne pumpuje, čím sa posilňuje jeho činnosť. Vďaka pravidelnému milovaniu sa u mužov znižuje riziko infarktu a u žien a znižuje riziko mŕtvice.

Sex pre krásny úsmev

Pri jednom vášnivom bozku si s partnerom vymeníte 80 miliónov baktérií. Kontakt s cudzími baktériami aktivuje váš imunitný systém a pre vás to pôsobí, ako keby ste prehltli vakcínu.

Sex pre zdravšie srdce

Hovorí sa, že najlepšie sa vypotíte na cudzom tele. Pri prechladnutí je to skutočne tak. Zmes hormónov a partnerových protilátok pozitívne vplýva na boj s infekciou. Ak sa milujete aspoň dvakrát týždenne, posilňujete imunitu a predchádzate prechladeniu.

Sex namiesto očkovania

Sex s partnerom je v zlom počasí veľmi dôležitý. Pri milovaní sa do krvi uvoľňuje serotonín, ktorý navodzuje pocit dobrej nálady. Ak ste mrzutá, ani neváhajte.

Sex proti prechladnutiu

Hovorí sa, že najlepšie sa vypotíte na cudzom tele. Pri prechladnutí je to skutočne tak. Zmes hormónov a partnerových protilátok pozitívne vplýva na boj s infekciou. Ak sa milujete aspoň dvakrát týždenne, posilňujete imunitu a predchádzate prechladeniu.

Sex proti bolesti

Pri bozkávaní spojenom s milovaním sa do tela vylučujú endorfíny, ktoré sa dostávajú do krvi a stúpne vám krvný tlak a zrýchli sa aj nervová sústava. Tým pádom by vás mala prestať bolieť hlava.

Sex pre krásnu pleť

Všimli ste si, že vaše kamarátky, ktoré sa s partnerom milujú vyzerajú mladšie? Ten kto sa miluje trikrát týždenne môže vyzerať mladšie až o 10 rokov. Estrogén, ktorý pri sexe vylúčite brzdí proces starnutia a redukuje stres. Čiže sexom proti stresu a vráskam.

Sex pre super postavičku

Ak sa pravidelne milujete, nepotrebujete fitko. Ak si to rozdáte aspoň 3x týždenne, spálite aj 6 veľkých hamburgerov. Okrem toho, že spálite kopu kalórií, potláčate aj pocit hladu. Počas sexu sa vyplavuje serotonín a preto nemáte chuť na sladké a nie ste hladní.

Ali
Foto:weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu