12 vecí, ktoré nájdeme v každej kabelke

0
1838

Je neuveriteľné, koľko vecí sa zmestí do dámskej kabelky. Týchto 12 nájdeme v takmer každej z nich. Nechýbajú ani v tej vašej?

Kým pre väčšinu mužov je taška neznámy pojem a všetko potrebné nosia vo vreckách nohavíc, u žien plní kabelka nielen praktickú funkciu, ale slúži aj ako štýlový doplnok. Ak si chcete svoju zbierku rozšíriť o nový kúsok za výhodnú cenu alebo ste, naopak, zatúžili po prvotriednej kvalite od svetoznámych značiek, kliknite na Bibloo.sk, kde nájdete oboje. Ak chcete pri nákupe ušetriť, nezabudnite využiť Bibloo zľavový kód. A teraz sa už poďme pozrieť na to, aké poklady skrývajú dámske kabelky.

Parfum

V takmer žiadnej kabelke nesmie chýbať parfum. Ak sa vám váš obľúbený práve minul alebo máte chuť vyskúšať niečo nové, teraz je ten správny čas. S kódom Elnino zľava môžete pri kúpe nového parfumu ušetriť. Na stránke Elnino.sk nájdete veľký výber parfumovaných vôd, toaletných vôd alebo miniatúr obľúbených vôní, ktoré sú ako stvorené do kabelky.

Peniaze

Nikoho asi neprekvapí, že na zozname vecí, bez ktorých sa nepohneme z domu, sa nachádza peňaženka a platobná karta. Ak máte možnosť, noste peniaze a doklady vždy oddelene, vyhnete sa tak tomu, že by ste pri krádeži prišli o všetko.

Kľúče

Tiež ich nikdy neviete nájsť? Pri kúpe novej kabelky si všímajte aj to, či obsahuje samostatnú priehradku na kľúče, ušetrí vám to čas.

Jedlo a pitie

Najčastejšie v nej nosíme tyčinky alebo čokoládu na rýchle doplnenie energie počas náročného dňa. V týchto horúcich dňoch je obzvlášť dôležité dodržiavať pitný režim, majte preto so sebou vždy aj menšiu fľašu s vodou alebo minerálku.

Kozmetická taštička

Žiadna kabelka by nebola kompletná bez kozmetickej taštičky, v ktorej väčšinou nájdeme balzam na pery, mejkap, rúž, čistiace obrúsky, krém na ruky či dezinfekciu.

Diár a pero

Aj keď dnes už väčšina mobilných telefónov disponuje kalendárom a zápisníkom, mnohí z nás stále preferujú papierový diár. Existuje lepší pocit, ako si rukou zapísať do diára termín dlho očakávaného stretnutia?

Kniha alebo časopis

Čo keď bude meškať vlak alebo sa budete počas dňa nudiť? Netreba nechávať nič na náhodu a pribaliť si do kabelky aj niečo zaujímavé na čítanie.

Nabíjačka na telefón

Nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať. Nie je nič horšie, ako keď sa vám vybije telefón a nemôžete si zavolať taxík alebo dať známym vedieť, že budete chvíľu meškať.

Pripravená na každé počasie

Ženy nezaskočí ani náhla zmena počasia. V kabelke majú vždy pribalený dáždnik alebo slnečné okuliare. Do nákupných kabeliek sa bez problémov vojde aj sveter, keby sa náhodou ochladilo.

Žuvačky

Rýchla pomoc, keď si nemôžeme umyť zuby. Žuvačky alebo mentolové cukríky nás zachránia v každej situácii.

Gumičky do vlasov

Gumičky a sponky do vlasov patria k predmetom, ktoré sa neustále strácajú, noste preto v kabelke vždy pár navyše.

Lieky

Čo ak vás začne bolieť hlava alebo sa vám náhle zhorší alergia? Majte pre takéto prípady poruke prvú pomoc.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu