Pripravte sa na mesiace plné osláv! Práve na máj a jún totiž pripadá Deň matiek, Deň detí i Deň otcov. V Mixit peciach sa preto upiekla extra porcia lásky pre každého z nich. Pre mamičky darčekový box sladký ako božtek, pre deti hravé farebné praclíky a müsli… A pre oteckov pikantné orechy s kampotským korením. 

Čo sviatok, to darček. Mixit.sk – internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania – má pre každého niečo presne podľa jeho chuti. A všetky darčeky sú vyladené s láskou, starostlivosťou a hravosťou. 

Neodolateľné ako mamičkina láska

Žiaden darčekový box nie je dosť veľký, aby povedal mamičkám dostatočne „máme ťa radi“. Naša takmer bezodná degustačná sada s taškou a miskou sa však k tomu blíži. V Mixite do nej dali Jahody sušené mrazom (takým, ktorý vám behá po chrbte, keď ani mamička nevie nájsť to, čo doma hľadáte), tubus jahodových Praclíkov (jemných ako jej pohladenie), balenie Mandličiek s jahodovým prachom (obalených v bielej čokoláde tak výdatne, ako si to zaslúžia mamičkine nervy). Okrem všetkých jahodových Mixit bestsellerov v darčekovom balení čakajú na svoju príležitosť ešte snehobiele kokosom sypané vajíčka s mandľou vo vnútri a vrecúško lahodnej Kokosovej kaše s bielou čokoládou. Chutnejší darček pre mamičku nezoženiete!

Darčekový degustačný box pre ženy, 650 g, 41,69 €.

Zloženie: Rozkvitnutá miska v darčekovej krabici (bez tubusu) so striebornou lyžicou Mixit, Mixit praclíky – Jogurtová čokoláda s jahodami (250 g), Jahoda – Chrumkavé ovocie (50 g), Mandle v jogurte s jahodovým prachom (240 g), Kokosové Mixit vajíčka (60 g), Kokosová kaša s bielou čokoládou (50 g) a Lesná taška.

Sladké ako detský úsmev

Farebný, hravý, chrumkavý, a hlavne uličnícky dobrý bude tento rok Deň detí. Aspoň pre tie deti, ktoré dostanú od rodičov z Mixitu sviatočné vypečené praclíky, ktoré hrajú všetkými farbami! A dôležité je, že všetky vyfarbila príroda a žiadna chémia! Modré a zelené vyčarila spirulina a doladil jogurt, v bielych je ozajstná vanilka, žltým prepožičala farbu medonosná rastlinka požlt, hnedá patrí slanému karamelu a ružová je vďaka Ruby čokoláde. Veľká chuťová bombová dúha! 

No a ak boli deti výnimočne poslušné, siahnite po trojici veselých Suchárov šantiacich v cornflakoch! Jahoda Pohoda (lyofilizované jahody), Pán Banán (lyofilizovaný banán) a kakaový Pán Vankúšik (chrumkavé vankúšiky s čoko náplňou). Cornflaky sa postarajú o dostatok vlákniny pre spokojné bruško. Ovocie je bez konzervantov i farbív a ani jeden člen tejto raňajkovej partičky nevidel v živote ani kvapku palmového oleja. Také rána sa budú deťom iste páčiť! 

Mixit praclíky – Hravý mix, 240 g, 7,89 €.

Zloženie: praclíky solené, biela čokoláda s jogurtovou príchuťou, biela čokoláda s vanilkou, Ruby couverture čokoláda, biela čokoláda s karamelom, leštiaca látka: arabská guma, cukor, med, farbiaci koncentrát: spirulina, požlt farbiarsky, slnečnicový olej; jedlá soľ, vanilkový extrakt, vanilkový prášok.

Müsli classic – Hravý mix, 300 g, 5,39 €.

Zloženie: kakaové vankúšiky, náplň s čokoládovou príchuťou, kukuričné lupienky, lyofilizovaný banán a lyofilizované jahody. 

Korenené presne pre oteckov 

Mixit pece vo svojom žiare dokázali vytvoriť poriadne horúce dobroty. Ak máte doma otecka, ktorý namiesto ovocia a müsli ocení skôr pikantnejšie kombinácie, tento tubus ho iste bude lákať. Aby mohla táto lahôdka vzniknúť, spojil sa Mixit s Pepperfieldom. Jedna strana priniesla sladkasté mäkké kešu a tá druhá? Najlepšie korenie! Vozíme ho priamo z provincie Kampot v Kambodži a vďaka fair trade výkupu pomáhame v súčasnosti 200 farmárskym rodinám. Spoločne s Mixiťákmi sa potom okorenené orechy zaliali medom a s láskou upiekli. Pekne sladko-korenistá kombinácia!

Oriešky z pece Pepperfield, 160 g, 7,49 €. 

Zloženie: jadrá kešu orechov, kvetový med s jedlým gaštanom a tymiánom, himálajská soľ, kampotské korenie tmavočervené, Kampotské korenie zelené lyofilizované so soľou, sušená citrónová kôra. 

Pripravila: Adéla Flejšarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu