Sladké dni voľna a leňošenia skončili – je po prázdninách a nás čaká obvyklý kolotoč práce a povinností. Ako to všetko zvládnuť bez stresu a zbytočného napätia?

Aj tí, ktorí doma nemajú školákov, vnímajú preradenie na vyššiu rýchlosť, len čo sa otvoria brány škôl. Čakajú nás pracovné podovolenkové dobiehačky, pritom pekné počasie ešte stále láka užívať si výlety v prírode a príjemné večerné romance. Ako to všetko zvládnuť, aby sme si po dvoch týždňoch unavene nepovedali: „Potrebujem dovolenku!“?

  1. Pripravte si plán

Tak, ako majú deti rozvrh hodín v škole, urobte si ho aj vy. Dva mesiace neznamenajú dlhý čas, ale náš dovtedajší rytmus dokážu pekne rozhodiť. Spravte si plán na najbližší týždeň – dva, zahrňte doň aj svoju polovičku, deti a nezabudnite si naplánovať aj voľno. Stačí denne hodinka pre seba, ktorú využijete tak, ako chcete iba vy. Bude to váš maják v rozbúrenom mori pribúdajúcich požiadaviek a povinností. 

Náš tip: Urobte si z týždenného plánovania nedeľný rodinný rituál. Spoločná aktivita v kruhu najbližších bude pre všetkých príjemným naladením na pracovný týždeň.

  1. Dodržiavajte spánkový rytmus

Na dobré sa ľahko zvyká – a tak je to aj vtedy,  keď ráno nemusíte hneď po zobudení riešiť raňajky, desiate, školu, a namiesto toho si môžete dopriať pár lenivých minút v posteli navyše. Aby ste na pravidelné vstávanie prešli čo najbezbolestnejšie, začnite s ním okamžite. Nastavte si budík a vstaňte hneď, ako zazvoní. Spať choďte ideálnych 8 hodín pred budíkom, vždy v rovnakom čase. Po niekoľkých dňoch už ranné vstávanie nebude také kruté. 

Náš tip: Pokiaľ máte problém s dodržiavaním spánkového režimu, nainštalujte si niektorú aplikáciu, ktorá vás upozorní, kedy je čas začať s prípravou na spánok a kedy už treba naozaj spať.

  1. Dobíjajte energiu funkčnou vodou

Každý máme svoj osvedčený životabudič, ktorý človeka nakopne, keď už mu začínajú dochádzať sily. Skúsili ste však už funkčnú vodu? Kofeínová voda Tchibo Coffizz v sebe spája osvieženie čerstvej vody s funkčnými benefitmi zelených kávových zŕn 100 % Arabicy. Na rozdiel od umelých energetických nápojov tak ponúka číru silu prírody

Tchibo Coffizz obsahuje toľko kofeínu, ako dve poctivé espressá. Kávovú príchuť necítite, nezaťaží žalúdok a . Skúste a zamilujete sa na prvý dúšok! 

Keďže samotný kofeín nie je nositeľom chute, v Coffizz ho vôbec nepocítite. Problém vám nebude robiť ani vtedy, ak je váš žalúdok citlivý na kávu. Navyše aj hydratuje. Pokiaľ si strážite líniu, aj tu vás potešíme: kofeín dokáže nabudiť metabolizmus. Pokiaľ ide o obsah cukru je voda Tchibo Coffizz blízka minerálnym vodám a nie sladeným limonádam. 

Nájdete ju v predajniach Tchibo a vo vybraných slovenských supermarketoch a predajniach i na čerpacích staniciach.

Náš tip: Teraz je tu dokonca novinka: po obľúbených príchutiach marakuja citrón s mätou prichádza Tchibo Coffizz Pomelo & Lime, ktorá je celkom bez cukru

Vďaka praktickému baleniu v pollitrovej fľaši tak máte svoj povolený doping stále so sebou, či už pri športe, alebo idete na dlhú cestu autom, vysokohorskú turistiku, na prechádzku s dieťaťom. Hanbu vám neurobí ani ako nápoj podávaný na mítingoch. 

Funkčnú vodu Coffizz od Tchibo si jednoducho zamiluje každý!

 Foto: Tchibo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu