4. tipy, ako prežiť pochmúrnu jeseň

0
1802

Každý rok nemilo prekvapí tých, ktorí viac obľubujú dlhé dni a horúce slnko. Jeseň zahalí farebnú krajinu do pochmúrnej oblohy a rannú prírodu opantá hmla. Buď sa necháte strhnúť melancholickou atmosférou, alebo vyskúšajte zopár zaručených tipov, ktoré vás dostanú z jesennej letargie a ukážu vám, že aj toto ročné obdobie má niečo do seba. 

  1. Podniknite jesenný výlet

Využite čas, kedy príroda hrá všetkými farbami od zelenej cez žltú, oranžovú až po hnedú.  Vyrazte na jesenný výlet na miesta, kde to máte radi alebo objavujte nové a nepoznané zákutia s rodinou alebo priateľmi. Príroda vás iste uchváti malebnými scenériami. 

 2. Kúpte si nové jesenné kúsky

Kedy, ak nie počas jesene, je ten najvhodnejší čas doplniť svoj šatník o nové, teplé a milé kúsky? Veselé ponožky Dedoles, ktoré tvoria spolu originálny pár, vám zaručene zlepšia náladu. Na výber je množstvo jemných aj bláznivých jesenných motívov, ktoré každému sadnú do vkusu. Viac produktov s jesennou tematikou nájdete na www.dedoles.sk.

3. Vyzdobte si svoj domov

Na jeseň trávime doma podstatne viac času ako počas letných mesiacov, preto by sme mali urobiť všetko pre to, aby sme sa doma cítili príjemne. Vytvorte si útulný domov vďaka v prírode nazbieraným dekoráciám ako šišky, jarabiny, lístie, sušené kvetiny alebo gaštany, z ktorých hravo zvládnete vyrobiť svietniky aj jesenné vence.

4. Robte veci, na ktoré nie je v lete čas

Venujte sa aktivitám, ktoré ste počas leta zanedbávali. Dočítajte mesiace rozčítanú knihu, na ktorú sadá prach, pozrite si film, ktorý vám odporučil kamarát, urobte si poriadok v dokumentoch alebo sa začnite venovať novému hobby, ktoré ste chceli vždy vyskúšať. 

foto: Dedoles

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu