Naša psychická kondícia ovplyvňuje aj tú fyzickú. Aby boli v rovnováhe, treba si dopriať aktivity aj relax. A ten sa začína v kúpeľni. Deň sa v nej začína aj končí a preto by mala byť miestom, kde sa cítite naozaj príjemne. Všetky tieto skvelé vecičky sme našli v www.tchibo.sk

1 Šaty namiesto uteráka, alebo uterák namiesto šiat…

Prakticky vám poslúžia a zároveň pôžitok poskytnú mäkučké uterákové šaty z biobavlny, s ktorými nehrozí nečakané odhalenie. Preto sú ideálne aj na plaváreň alebo s deťmi do aquaparku. Zladíte ich s uterákovým turbanom na ochranu alebo sušenie vlasov, podľa situácie.

2 Sprcha, ktorá šetrí peniaze aj planétu

Známou skutočnosťou je, že sprchovanie je lacnejšie, než plná vaňa vody. S touto sprchou však bude aj sprchovanie šetrné k planéte i vašej peňaženke. Farebný LED displej zobrazuje spotrebu vody: do 40 l = zelená, od 40 l do 60 l = žltá, viac ako 60 l = červená. Teplotu aj spotrebu vody zároveň vidíte na displeji. 

3 Masáž nôh aj bez maséra

Kto by nemal rád príjemnú, uvoľňujúcu masáž? Lenže nie vždy je poruke niekto ochotný, kto by vám ju doprial. Zato šľapky z Tchibo vám budú vďačne slúžiť kedykoľvek! Stimuláciou reflexných zón na chodidlách môžu prispievať k zmierneniu bolestí a únavy, uvoľneniu napätia a postarať sa tak o vašu vnútornú rovnováhu. Masážne perličky sú z dreva s certifikátom FSC®, čím tiež prispievate k udržateľnosti nášho vzácneho životného prostredia. 

4 Pre extra hladké päty

Mať pokožku hebkú od hlavy až po päty je snom každej ženy. No práve tie päty bývajú neraz našou Achillovou pätou. Tchibo má však vo svojej ponuke nenápadný prístroj, s ktorým päty vybrúsite a vyhladíte a čo je najlepšie – po tejto činnosti nezostane ani stopa! Prístroj má totiž odsávanie, preto pracuje celkom hygienicky.

5 Drahá, kde máme nožničky?!

Nuž áno, manikúrové nožničky sú jedna z tých vecí, ktoré akoby blúdili bytom samé. S praktickým kúpeľňovým držiačikom ich budete mať vždy na očiach a žiletka tiež bude mať konečne svoje stabilné miesto. Rovnako ako ďalšie drobnosti na zavesenie, ako napríklad kefka a uteráčik na ruky. 

Pozrite si na www.tchibo.sk ešte ďalšie praktické vychytávky, módne novinky aj chutnú kávu!

Foto: Tchibo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu