Samsung predstavuje model Galaxy M11, ďalší smartphone z obľúbenej série Galaxy M

0
1277

Záujemcovia sa môžu tešiť na skvelý trojitý fotoaparát, vynikajúci displej Infinity-O a výkonnú batériu s kapacitou 5000 mAh

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje nový smartfón Galaxy M11. Jeho hlavnými prednosťami sú multifunkčný trojitý fotoaparát, Infinity-O displej s HD+ rozlíšením alebo výkonná batéria s kapacitou

5000 mAh. Novinka bude k dispozícii od dnes u vybraných predajcov elektroniky

za odporúčanú maloobchodnú cenu 179 €. K dispozícii bude v čiernej a modrej farbe.

„Vďaka nádhernému displeju, inteligentnému trojitému fotoaparátu a dlhej výdrži batérie, ponúka Galaxy M11 všetky kvality spoločnosti Samsung, ktoré ľudia za veľmi dostupnú cenu očakávajú,“ hovorí Tomáš Balík, riaditeľom divízie mobilných zariadení Samsung Electronics Czech and Slovak.

 Neprerušovaný zážitok

Galaxy M11 ponúka charakteristický Infinity-O displej s uhlopriečkou 6,4 palca s HD+ rozlíšením, ktorý vytvára skvelý divácky zážitok. Či už hráte hry, sledujete videá alebo len prechádzať sociálne siete, displej s pomerom strán 19,5:9 spoločne s audio systémom Dolby Atmos, vás úplne pohltí.

Dizajnová línia existujúceho radu sa zachovala, takže Galaxy M11 prichádza v dvoch štýlových farbách, ktoré umožňujú dokonale sa vyjadriť. Vďaka elegantnej konštrukcii, štíhlym rámčekom a zaobleným rohom sa smartfón pohodlne vojde do jednej ruky. 

Inteligentné a ohromujúce fotografie

Trojitý fotoaparát prináša inovácie v inteligentnom fotografovaní, vďaka ktorým je ľahké robiť snímky a videá na profesionálnej úrovni. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpix spoločne s ultra širokým fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpix vám umožní zachytiť všetky úžasné snímky. Fotoaparát pracujúci s hĺbkou ostrosti s rozlíšením 2 Mpix zase ponúka funkciu Live Focus, ktorá umožní vyniknúť snímanému objektu. A ak budete chcieť svojim fotografiám pridať trochu efektu, máte možnosť vďaka širokej škále filtrov a samolepiek.

Batéria s výdržou na celý deň

Samsung Galaxy M11 je vybavený batériou s kapacitou 5 000 mAh a 15 W rýchlym nabíjaním, čo vám umožní stráviť viac času sledovaním obsahu a menej času nabíjaním. Interné úložisko 32 GB je možné rozšíriť až o 512 GB, čo znamená, že budete môcť všetky vaše najdôležitejšie okamihy uchovať v telefóne bez obáv z vyčerpania úložného priestoru. Zjednodušené rozhranie a pokročilé užívateľské rozhranie vám umožňujú jednoduchú komunikáciu so skutočným životom. Galaxy M11 je vybavený funkciou rozpoznávania tváre a snímačom odtlačkov prstov umiestneným na chrbte smartfónu, ktorý zaisťuje plynulé, ale bezpečné každodenné používanie.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu