Aké farby vlasov budú hitom letnej sezóny?

0
1332

Ak rozmýšľate nad novou farebnou kombináciou alebo ste sa rozhodli pre radikálnu zmenu imidžu, toto leto bude hýriť farbami a výnimkou nebudú ani žiarivé vlasové trendy. Letná sezóna bude totiž o celej farebnej škále.
Kým minuloročným trendom bolo najmä ombre, tieto letné horúčavy budú úplne o niečom inom. Tmavé korienky so svetlými končekmi nahradí bohatá farebná paleta. Nachystajte si farby na vlasy, melírovacie prášky a všetko to, čo k farbeniu potrebujete. Mnohé z účesov si dokážete spraviť aj vy, ak si však netrúfate alebo pôjde o náročný účes v kombinácii viacerých farieb, určite sa zverte do rúk odborníka. Ktoré vlasové trendy teda budú horúcim hitom letnej sezóny?

Nespútaná farebnosť
Kým počas iných ročných období náš šatník často tvoria striedmejšie farby, práve v lete vyťahujeme výraznejšie kúsky. To isté sa týka aj našich vlasov a trendom tohto leta bude neskutočná farebnosť. Zelené, ružové, modré vlasy či kombinácia viacerých farieb, to všetko je dovolené. Mnohé si však takéto výrazné budenie pozornosti nemôžu dovoliť, napriek tomu, sú týmto farbám naklonené. Riešenie existuje aj v takýchto prípadoch, farebne odlíšených pár pramienkov dokáže taktiež výrazne osviežiť účes a byť príjemným a decentným oživením.

Trendová fialová
Fialové vlasy sú už dlhodobo na výslní a ani počas letného obdobia rozhodne nestratia na popularite. Stačí si len nájsť vhodné farby na vlasy, vybrať si správny fialový odtieň a uvidíte, akú radikálnu zmenu docielite.
Strieborné blond vlasy
Zabudnite na svetlé a teplé odtiene blond vlasov a doprajte im chladnejšie prevedenie. Strieborný podtón bude vítanou zmenou a rozhodne s touto voľbou krok vedľa neurobíte. Strieborná blond sa teší z čoraz väčšej obľuby, výsledný efekt vás určite nesklame.
Okrem pútavých farieb sa medzi vlasovými trendmi držia aj prevedenia v karamelovom či čokoládovom odtieni a výrazná ohnivá červená má taktiež svojich obľúbencov. Nech už sa teda rozhodnete pre ktorúkoľvek z týchto farebných zmien, pamätajte, že pri farbení nekončíte. O vlasy sa treba aj po farebnej aplikácii starať a vyberať si také prípravky, ktoré vám zaručia dlhšiu stálosť farieb.

Zdroj obrázka: Africa Studio / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu