Taký je skutočný Bruce Willis!

0
2000

Exkluzívne zábery zo zákulisia natáčania reklamy na HELL

Bruce Willis je známy ako hrdina komédií, thrillerov a akčných filmov, pričom nepochybne patrí medzi najznámejších hercov sveta. Ale aký je Bruce, keď práve nehrá? Je to bezstarostný chlap, alebo niekto, kto vyžaduje desiatich ľudí okolo seba? Dozviete sa to zo zákulisných záberov z natáčania  reklamy pre HELL, na ktorej hollywoodska hviezda spolupracovala.

Bruce Willis patrí medzi najžiadanejších hollywoodskych hercov. Týždenne dostáva 8 až 10 pracovných ponúk. Nevezme však hociktorú, obzvlášť dôsledný je pri výbere produktov, ktoré podporí. Tie, ktoré prešli jeho prísnym výberom sú nápoje HELL ENERGY  a energetické kávy.

Tento rok povedal áno druhej reklamnej kampani pre túto značku. Tá sa nakrúcala tri dni priamo v New Yorku. Objavila sa v nej po prvý krát aj svetoznáma kráska Zuleyka Rivera. Ide o slávnu latino herečku a moderátorku vlastnej show, ktorá sa stala svetoznámou vďaka účinkovaniu vo videoklipe pesničky Despacito. Zuleyka zahrala veselo a sústredene svoju úlohu, no neprestávala byť priateľská a komunikatívna voči všetkým na scéne. Ale aký je v práci Bruce? Nuž, pokiaľ si myslíte že táto akčná hviezda je náročná, mýlite sa. Naopak, je veľmi pokorný, priateľský a profesionálny.

Očarujúca osobnosť, ktorá dokáže zlomiť milióny žien vyčarovaním sexy polovičného úsmevu, a zároveň celý štáb rozosmiať. Nehovoriac o tom, že je obrazom presnosti. Pri spolupráci na reklame s maďarskou značkou energetických nápojov prišiel na natáčanie oveľa skôr, ako bolo pôvodne dohodnuté. To trvalo osem hodín, a zahŕňalo aj fotenie s jedinou prestávkou. Potešením mu bolo odfotiť sa aj s pozvanými influencermi (medzi nimi bol aj slovenský herec Marek Fašiang), ako môžete vidieť na zákulisných záberoch zo scény. Pozrieť si ich môžete tu:  https://www.hellenergy.com//bw_tvc_bts

foto: HELL ENERGY

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu