VÝLETY MOTOROVÝM ČLNOM PO DUNAJI

„Plavba loďou je moja vášeň. Hneď po prvej plavbe som vedel, že som kapitán. Sloboda je u mňa na prvom mieste a na lodi ju zažívam naplno. Plavba loďou spája oddych s poznávaním krajiny. Rád trávim čas s ľuďmi a preto som sa rozhodol, že sa o moju záľubu podelím a začal som s mojím tímom organizovať výlety člnom po Dunaji. Môžete si vybrať zážitkovú, relaxačnú alebo adrenalínovú plavbu. Teším sa na vás 🙂

Výlet motorovým člnom na Dunaji je jedinečný zážitok. Môžete si vybrať výlet podľa toho, či máte radšej relax, adrenalín alebo romantiku, prípadne si môžete zvoliť kombináciu týchto zážitkov. Máme pre vás príjemného a skúseného kapitána.

S našou loďou robíme výlety od Viedne až po Budapešť.

V okolí Bratislavy je veľké množstvo zaujímavých miest, počnúc krásnou scenériou hradu Devín, cez centrum Bratislavy do Jaroveckého ramena s jedinečnou atmosférou, s houseboatmi , kormoránmi, labuťami, volavkami…  Je tam možnosť občerstvenia v marine i  kotvenia s možnosťou kúpania. Ďalej po prúde narazíme na Vodné dielo Čunovo, DANUBIANU s možnosť prehliadky galérie moderného umenia,  hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštauráciu MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenie, s bazénom na pontóne s možnosťou kúpania a na kaviareň v Hamuliakove.

Kapitán, palivo, nealko nápoje alebo fľašu sektu sú v cene výletu.

Robo Čirke

+421 948 42 44 22

info@motorovycln.sk

www.motorovycln.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu