Nie je nič lepšie, ako zakončiť deň osviežujúcou sprchou alebo horúcou vaňou. No položte si ruku na srdce, kedy ste naposledy svojej kúpeľni dopriali refresh? Kúpeľňová sanita by vám mala slúžiť roky, preto by ste pri jej výbere nemali podceniť kvalitu na úkor ceny.  

Chcete mať kúpeľňu ako zo žurnálu, ktorú vám bude závidieť každá návšteva? Okrem výberu tých správnych doplnkov, ktoré budú čerešničkou na torte, by ste pri prerábke svojej kúpeľne nemali zabúdať na kvalitnú sanitu. Kúpeľňové batérie GROHE spájajú oceňovaný dizajn, najkvalitnejšie materiály a najnovšie špičkové technológie. Každá kolekcia predstavuje širokú ponuku rôznych typov batérií, ktoré vhodne doplnia najnovšiu kúpeľňovú keramiku a vyhovejú vášmu osobnému štýlu.

Zážitok z domáceho wellness

Vaša vysnívaná kúpeľňa môže byť minimalistická a jednoduchá, avšak napriek tomu extravagantná. Ak je vašou každodennou rutinou príchod z práce, príprava večere a zaslúžený kúpeľ, určite oceníte charizmatické črty z radu GROHE Grandera®, ktorý je synonymom pre dokonalosť do posledného detailu. Z toho dôvodu sú produkty celého radu, od hlavovej sprchy po termostatické a umývadlové batérie, dokonale zladené.

Vďaka technológii GROHE StarLight® si batérie dlho zachovajú svoj žiarivý lesk a sú výnimočne odolné voči prachu a poškrabaniu. Tento rad spája protiklady do jedného harmonického produktu. Výsledkom je mimoriadne rozmanitá kolekcia odolných batérií, termostatických batérií, spŕch, príslušenstva a kvalitnej sanitárnej keramiky. Súčasťou je tiež voľne stojaca podlahová batéria, ktorá vám pri zariaďovaní poskytne neuveriteľnú flexibilitu. Vaňu tak môžete umiestniť na ľubovoľné miesto, hoci aj uprostred miestnosti.

TIP redakcie: Ak si chcete uľahčiť prípravu vianočných pokrmov, vyskúšajte systém GROHE Red, vďaka ktorému môžete mať vriaca voda bez čakania. Okamžitý prísun horúcej vody na kávu, čaj alebo na varenie cestovín – stačí stlačiť tlačidlo na batériu, s ktorou je zdĺhavé varenie vody minulosťou. Kuchynský systém GROHE Red dokáže rýchlo dodávať filtrovanú vodu o teplote až 100 ° C a s čakaním je definitívne koniec. Okrem jednoduchého ovládania je zariadenie aj maximálne bezpečné. Pretože nám veľmi záleží aj na bezpečnosti našich najmenších, má systém detský zámok GROHE ChildLock. Tým, že systém GROHE Red zároveň šetrí vodu, energiu a náklady, stáva sa zárukou 100-percentne pohodlného bývania.

Viac informácií o novinkách a produktoch Grohe nájdete na webstránke www.grohe.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu