Ako stopnúť chronickú bolesť? Vyriešte jej príčinu!

0
1243

Je pre vás chronická bolesť vernou spoločníčkou v každodennom živote? Hoci ste ju nepozývali, znepríjemňuje vám život? Neznesiteľná bolesť chrbtice, pohybového aparátu, karpálny tunel – to sú „delikatesy“, na ktoré si nemusíte len zvyknúť. Raz a navždy sa jej zbavte! Nie jej maskovaním, potláčaním analgetikami, či hasením jej symptómov – vypoklonkujte ju zo života systematicky, vyriešením jej príčiny.
Voľnopredajný výživový doplnok GamaNEURAX® obsahuje ako účinnú látku uridínmonofosfát v kombinácii s vitamínom B12 a B9 (kyselina listová) v bioaktívnej forme, priamo využiteľnej pre telo. Všetky tri zložky pôsobia regenerujúco na poškodené nervové bunky, ktoré sú zdrojom nepríjemnej bolesti, pomáhajú ich „opraviť“ a prispievajú k správnemu fungovaniu nervovej sústavy.

Neobsahuje lepok, laktózu a fruktózu, takže je vhodný aj pre diabetikov, ľudí s intoleranciou lepku a laktózy, dokonca pre vegánov. Viac informácií o výrobku, dávkovaní a spôsobe užívania získate na gamaneurax.sk, alebo v najbližšej lekárni. 30-tabletové balenie GamaNEURAX® kúpite bez lekárskeho predpisu za odporúčanú cenu 13,95 € v kamenných lekárňach aj online.

foto: Pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu