Kto sú nové finalistky súťaže Miss Slovensko? Toto ste o nich nevedeli.

0
1935

Dve Kristíny, dve Natálie, dve Viktórie a tiež Lucia, Melanie Theresa, Ivana, Leona, Alexandra a Vanessa. Športovkyne, modelky, ale aj ekonómky či študentka filmovej a televíznej produkcie. Aj tak by sa dala charakterizovať finálová dvanástka súťažiacich o titul MISS SLOVENSKO 2020, ktoré vybral riaditeľ Michael Kováčik. Po slávnostnom predstavení v januári prišli v týchto dňoch na rad aj oficiálne portréty, ktorých autorom je výnimočný Lukáš Kimlička. Čo študujú alebo aké majú záľuby? Prečítajte si.

S číslom 1. sa predstaví Natália Vohláriková

Do súťaže Miss Slovensko 2020 sa prihlásila, pretože v rámci svojich záľub pochodila už mnoho súťaží a tento projekt je pre ňu úplne niečím novým. Študentka gymnázia v Seredi miluje šport, tanec, ale aj spev. V budúcnosti by chcela študovať medicínu.

S číslom 2. Kristína Víglaská

Študentka medzinárodnej komunikácie v Haagu je športovkyňou telom i dušou. Absolvovala i povyhrávala mnoho súťaží. Najlepšie jej ide ľahká atletika, konkrétne viacboj, ale hrávala aj basketbal a florbal. Baví ju zdravá kuchyňa a modelingu sa popri škole venuje už niekoľko rokov.

Číslo 3. Kristína Kramárová

Absolventka fakulty biomedicínskeho inžinierstva v Prahe, ktorú zaujíma aj prírodná medicína. Najskôr si myslela, že jej životom bude tenis, ktorý hrávala 11 rokov. Nakoniec sa dostala k modelingu, ktorému sa v uplynulých rokoch venovala popri štúdiu.

S číslom 4. Lucia Jesenská

Veľkou vášňou tohtoročnej maturantky gymnázia Jozefa Lettricha v Martine je fotografovanie. Hoci sa sama venuje modelingu, práve ona často stojí aj na opačnej strane fotoaparátu. Celkovo má pozitívny vzťah k médiám a popri škole pracuje ako redaktorka v regionálnom médiu, kde sa venuje najmä téme mladých.

S číslom 5. sa predstaví Melanie Theresa Beňková

Študentka športového gymnázia v Banskej Bystrici vyniká v mnohých športových disciplínach. Či už je to hod kladivom, skok do diaľky a svojho času sa venovala aj vzpieraniu. Popri škole a športoch sa venuje modelingu a jej špeciálnym hobby je hra na saxofóne.

S číslom 6. Ivana Zvaríková

Kedysi chcela študovať medicínu, nakoniec jej učaroval svet filmu. Študentka Vysokej školy múzických umení okrem filmu miluje operu a balet. Modelingu sa nikdy nevenovala, súťaž Miss Slovensko ju zaujala hlavne kvôli charitatívnemu zameraniu.

Číslo 7. Natália Lopašovská

Jediná ľaváčka v súťaži Miss Slovensko je kreatívny typ človeka. Absolvovala umeleckú školu, venovala sa tancu i spevu, ale nakoniec zostala pri maľovaní obrazov a kresbe. Aj preto, že má rada ruch okolo seba by chcela v budúcnosti študovať masmediálnu komunikáciu.

Číslo 8. Leona Novoberdaliu

Absolventka politickej ekonómie na King´s College London, v súčasnosti pracuje pre investičnú spoločnosť. 10 rokov sa venovala športovej gymnastike, popritom zvládala tenis aj plávanie. V minulosti pomáhala ako dobrovoľníčka v Červenom kríži a Klube Detskej Nádeje.

S číslom 9. Vanessa Šabíková

Študentka financií, bankovníctva a investovania na Ekonomickej univerzite v Bratislave miluje svet bankovníctva. V jej živote ale nie je všetko len o ekonomike. Medzi jej záľuby patrí záhradkárstvo či šachy. Niekoľko rokov sa venuje modelingu, vďaka ktorému sa naučila samostatnosti a spoznala iné krajiny.

Číslo 10.Alexandra Svrčková

Absolventka španielskeho bilingválneho gymnázia ovláda plynulo angličtinu i španielčinu a v súčasnosti študuje medzinárodný obchod v Prahe. Raz by chcela precestovať Latinskú Ameriku a medzi jej záľuby patrí tanec a svojho času robila aj cheerleaderku basketbalovému tímu v Prievidzi

S číslom 11. Viktória Špotáková

Študentka psychológie a manažmentu vo Viedni sa cudzie jazyky učí odmalička. Najskôr chodila na americkú školu v Bratislave a angličtinu považuje za svoj druhý materinský jazyk. Šesť rokov sa venovala karate, no napokon u nej zvíťazil modeling, vďaka ktorému sa splnil jej sen cestovať.

A číslo 12.Viktória Podmanická

Umenie, ale aj šport a dobrovoľníctvo sú hlavnou náplňou života študentky gymnázia Jozefa Gregora Tajovského v Banskej Bystrici. Má za sebou niekoľko vedomostných i telovýchovných súťaží a od základnej školy je dobrovoľníčkou v združení, ktoré pomáha hendikepovaným deťom a mládeži.

foto: Lukáš Kimlička

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu