Ako získať zdravé a blond vlasy

Blond farba je stále najžiadanejším odtieňom. Docieliť vysnívanú farbu vôbec nie je jednoduché. Kým sa k tomu dostanete, musíte prejsť mnohými odfarbeniami. A to bez pochýb ničí vlasy. Čo by ste ale povedali na farbu, ktorá nie len pomôže získať vytúžený odtieň ale vaše vlasy aj vyživuje? Revolučná novinku priamo z Brazílie to všetko dokáže umožniť. Značka Robson Peluquero je na trhu od roku 2016. Kaderník, ktorý vyvinul túto farbu je profesionál, ktorý na začiatku svojej kariéry viedol kurzy zamerané na profesionálne odfarbovanie a farbenie vlasov. Pre jeho veľký úspech sa kurzy rozšírili do celej Brazílie a zahraničia. Odtiaľto vznikla myšlienka vytvorenia novej produktovej rady, ktorá uľahčí život profesionálnych kaderníkov. Produktový rad odtieňov prináša veľkú novinku na trhu s vlasovou kozmetikou. Ako 1. firma na svete vyvinul zelenú tónovaciu masku.

Najlepšie farbu ochránime ak sa o ňu pravidelne staráme. Každý kaderník by mal odporúčať zákazníkovi pravidelné tónovanie vlasov raz za mesiac, obzvlášť blond odtiene. Blond vlasy sú náchylné na oranžové a žlté pigmenty a sú prevažne suché. Ak im chceme dodať krásnu blond farbu a regeneráciu v jednom, musíme ich pravidelne tónovať.

Ako docieliť plavú farbu bez poškodenia vlasu?

Pri získaní plavého, veľmi svetlého odtieňu, musíme vlas zosvetliť hneď o niekoľko tónov. Aby sme predišli poškodeniu vlasu, táto značka má špeciálnu starostlivosť – Extrem treatment, ktorá sa aplikuje pred chemickým procesom, ale ako aj finálna regenerácia. Extrem treatment je hĺbková vnútorná rekonštrukčná liečba, ktorá ma pH 2.8 a podporuje prirodzenú elasticitu vlasov po akomkoľvek chemickom postupe. Pri prírodnom odtiene vlasu, sa dá dosiahnuť už pri prvom odfarbovaní úplne svetlý odtieň. Takýto svetlý odtieň sa dá dosiahnuť aj pri vlasoch, ktoré boli farbené profesionálnou farbou v salóne. Melir MASTER MECHAS dokáže „vytiahnuť“ vlas o 9 tónov . Ak má zákazníčka zafarbené vlasy nie profesionálnou farbou, ako to väčšinou v praxi býva, nedá sa blond biely odtieň dosiahnuť na prvý krát. Vždy po odfarbovaní vlasov sa aplikuje hĺbková regenerácia, ktorá vlas vyživí a vráti mu elasticitu a pevnosť a tým zaručuje krásnu blond farbu bez poškodenia vlasov. Proces odfarbovania pomocou produktov značky RP sa odlišuje v miešaní a zložení melíru. Čas pôsobenia melíru je tiež odlišný od času pôsobenia pri melíroch iných značiek.

Aký je rozdiel medzi klasickými farbami a farbami od Robsona Peluquera?

Bežná tónovacia farba sa obvykle mieša s vyvíjačom a na tomto princípe aj funguje. Tónovacie masky Robsona Peluquera sú jedny z mála, ktoré nepotrebujú na aktiváciu peroxid. Jednoducho ich nanesieme prameň po prameni a poriadne vmasírujeme do vlasov. Produkty značky sú obohatené o látky, ktoré vlasy vyživujú a zanechávajú ich lesklé, žiarivé a hodvábne.

zdroj@Robson Peluquera

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu