Cestovanie je najlepšou príležitosťou ako spoznať nové kultúry, miesta a zároveň si dožičiť zaslúžený odpočinok.  Pre milovníkov módy a štýlu však môže predstavovať veľkú výzvu: ako zostať dokonale upravená, keď nás obmedzuje veľkosť batožiny a nevyhnutne čelíme pokrčenému oblečeniu? Našťastie existujú spôsoby, ako zostať šik aj na cestách. Jedným z kľúčových pomocníkov je skladný cestovný naparovač. 

Vyberajte si správne materiály

Pri balení batožiny si vyberajte oblečenie z materiálov, ktoré sú odolné voči pokrčeniu. Syntetické materiály, merino vlna alebo bavlna sú skvelou voľbou. Okrem toho, že sa tieto materiály menej krčia, sú aj ľahké.

Účelné balenie

Efektívne balenie je kľúčom k tomu, aby sa vaše oblečenie dostalo na miesto určenia v čo najlepšom stave. Používajte techniky, ako je napríklad rolovanie oblečenia, ktoré môže znížiť jeho pokrčenie. 

Cestovný naparovač ako povinná výbava

Bez ohľadu na to, ako starostlivo sa zbalíte, niektorým záhybom sa nevyhnete. A práve tu prichádza na pomoc cestovný naparovač. Naparovač odevov Tefal Pure POP sa pohodlne zmestí do batožiny a je nevyhnutným nástrojom na rýchle odstránenie záhybov na oblečení. Ponúka kompletnú starostlivosť o oblečenie jedným plynulým a prirodzeným pohybom. Exkluzívny systém obojstranného nástavca umožňuje praktické striedanie strany pri odstraňovaní nečistôt a strany pri naparovaní.  Okrem toho má para aj dezinfekčné účinky a odstraňuje až 99,99 % všetkých vírusov a baktérií. Dokáže tiež zbaviť oblečenie nepríjemných pachov, vlasov alebo chlpov z domácich zvierat. Môžete si ho vybrať v štyroch farbách: žltej, modrej, zelenej a červenej.

Plánovanie oblečenia

Pred cestou si premyslite a naplánujte každý outfit, aby ste minimalizovali množstvo oblečenia, ktoré si musíte vziať so sebou. Myslite na univerzálne kúsky, ktoré môžete rôzne kombinovať a využiť ich pri rôznych príležitostiach. Nielenže tým ušetríte miesto v kufri, ale uľahčíte si aj rozhodovanie o tom, čo si oblečiete, keď budete na cestách.

Foto: Tefal

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu