Počas letných dní trávime viac času v obývačke pod holým nebom – na terase či priamo v záhrade. Westwing Collection návrhári pripravili na túto sezónu elegantný a štýlový nábytok, ktorý sa bude skvele hodiť aj na terasu a balkón. Objavte najnovšiu kolekciu Westwing Collection Outdoor 2024! Obsahuje 50 noviniek rozdelených do 3 kategórií nábytku a 4 textilných skupín.

„Žiadne kompromisy v oblasti estetiky a dizajnu! Nový rad vonkajších produktov sú kúsky, ktoré sú rovnako krásne ako ich interiérové ​​náprotivky a spĺňajú rovnaké estetické a dizajnové štandardy. Naše záhrady a balkóny sú rovnako neoddeliteľnou súčasťou našich domovov ako naše obývačky, takže je úplne prirodzené, že chceme, aby boli rovnako krásne!“ –  Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

Retro štýl s Caio

Kolekcia Caio bola inšpirovaná talianskym nábytkom zo 70. rokov 20. storočia. Jej jedinečný vzhľad vnesie do vašej záhrady nostalgický štýl. Nábytok Caio je založený na modulárnom systéme, ktorý umožní vytvoriť konfiguráciu, ktorá vytvorí vašu dokonalú vonkajšiu obývaciu izbu. Jedinečný štýl tejto kolekcie dokazujú zaoblené rámy a farby v klasickej béžovej alebo trendy červenej. Pohodlie zaručujú priestranné vankúše odolné voči poveternostným vplyvom.

Klasický štýl so sériou Matheus

Nábytok zo série Matheus dodá terase celkom nový vzhľad. Kombinácia tmavého dreva a odolného čalúnenia krémovej farby je nadčasovou kombináciou, ktorá prináša harmóniu a minimalistický šik. Od dvojmiestnej pohovky až po relaxačnú oázu pre celú rodinu – vďaka modulárnemu systému si každý môže nábytok prispôsobiť svojim preferenciám.

Zoznámte sa s Gigi!

Veľké, malé, farebné alebo béžové? Alebo možno všetko naraz? Stoly Gigi sa vyznačujú lesklým povrchom, organickou formou a farebnou paletou z kategórie dopamínového dizajnu. Môžete ich ľubovoľne kombinovať podľa svojich preferencií. Po skončení vonkajšej sezóny skvele poslúžia aj v interiéri.

Foto: WESTWING

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu