Alensa v Bratislave oslavuje prvý rok od otvorenia

0
163
Alensa Eurovea Bratislava

Nachádza sa v rozšírenej časti bratislavského nákupného centra Eurovea II. Prvý showroom Alensa na Slovensku ponúka zákazníkom viac ako 1 000 okuliarových rámov, výber a doručenie ďalších 15 000 on-line, vyšetrovňu merania zraku a aplikáciu kontaktných šošoviek. Pod jednou strechou tak u tretieho najväčšieho predajcu kontaktných šošoviek, dioptrických a slnečných okuliarov v Európe je pre zákazníkov k dispozícii plnohodnotné očné centrum. Prvé výročie otvorenia spoločnosť Alensa spolu s ambasádormi Karin Hajdu a Vladimírom Kobielskym využili na predstavenie nielen skvelých služieb ale aj módnych okuliarových noviniek.

Showroom Alensa v Eurovea si rýchlo získal obľubu medzi zákazníkmi. A to najmä tým, že ponúka komplexný on-line servis od funkcií ako virtuálne zrkadlo, kedy si zákazníci môžu okuliare vyskúšať z pohodlia domova (je to možné využiť aj v predajni), nahrávanie a históriu svojich dioptrických predpisov, ďalej službu domáceho skúšania, keď si vybraných päť rámov môžete vyskúšať doma. Práve fyzická predajňa sa tak pred rokom stala organickým doplnením služieb a prepojením on-line sveta s klasickým kamenným obchodom.  

V predajni si môže zákazník vyskúšať fyzicky až 1 000 modelov okuliarov v cenách od 25 eur (za okuliarový rám) až po luxusné modely rádovo v stovkách eur. Ďalších 7 000 dioptrických a 8 000 slnečných okuliarov si zákazníci môžu v showroome vyskúšať pomocou virtuálneho zrkadla na štyroch stanovištiach, kde každý model je prepojený priamo s e-shopom pomocou digitálnych štítkov a QR kódov. Svoje okuliare si tiež môžete predvybrať v e-shope Alensa.sk a potom si položky, ktoré máte vo svojom účte označené ako obľúbené, na jedno kliknutie „rozsvietiť“ a následne vyskúšať v predajni. Okrem toho v showroome nájdete aj obľúbené značky ako napríklad Christian Dior, Calvin Klein, alebo Hugo Boss za internetové ceny. V optike Alensa môžete nájsť aj vyšetrovňu optometristov, ktorá patrí medzi najmodernejšie na Slovensku. Pre nositeľov kontaktných šošoviek je dobrou správou aj najširší výber kontaktných šošoviek s veľmi rýchlym termínom dodania.

Alensa Eurovea Bratislava

Spoločnosť Alensa prevádzkuje viac ako 40 e-shopov s kontaktnými šošovkami, dioptrickými  a slnečnými okuliarmi v 25 krajinách Európskej únie, Veľkej Británie, Nórska, Švajčiarska, na Ukrajine, v Spojených arabských emirátoch. V súčasnosti patrí vo väčšine krajín, v ktorých pôsobí medzi troch najväčších on-line predajcov kontaktných šošoviek a starostlivosti o oči. Na Slovensku prevádzkuje e-shop Alensa.sk. Predáva iba originálne kontaktné šošovky a okuliare dodávané autorizovanými a známymi distribútormi.

Foto: Alensa

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu