Znakom zdravých a prirodzených vlasov je ich hodvábny lesk. Vlasy sú ale, bohužiaľ, dennodenne pri umývaní horúcou vodou, v priebehu rozčesávania a vysúšania, ale aj pri záverečnom stylingu vystavované veľkému namáhaniu. To všetko vlasom uberá na ich zdravom vzhľade. Vlasová kozmetika AUTHENITC BEAUTY CONCEPT prichádza s novinkou -so svojím rozjasňujúcim radom Glow, ktorý dodá vlasom bohatý a žiarivý lesk.

Vlasová kozmetika AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT obsahuje čisté vegánske ingrediencie starostlivo vybraného pôvodu bez silikónov, sulfátov a parabénov. Rozjasňujúci rad GLOW, ktorý sa skladá zo šampónu, kondicionéru a masky, obsahuje navyše ďatle a škoricu, čo znie ako chutná kombinácia, ale sú to tiež ingrediencie známe svojimi tónovacími účinkami. Tento rad dodá vlasom lesk, pevnosť a výživu. Zmyselná vôňa korenených sušených ďatlí, škorice, vanilky a sladkých kvetov premení pravidelný rituál starostlivosti o vlasy na obrad plný vôní.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT GLOW ROZJASŇUJÚCI ŠAMPÓN zvlhčuje a uzamyká kutikulu pre rozjasnenie farby vlasov. Zakúpite ho vo vybraných kaderníctvach alebo online v balení 300 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 23,90 €, 50 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 5,90 €. AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT GLOW ROZJASŇUJÚCI KONDICIONÉR zvlhčuje a rozjasňuje farbu vlasov a zanecháva ich hebké a lesklé. Zakúpite vo vybraných kaderníctvach alebo online v balení 250 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 26,90 €. AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT GLOW ROZJASŇUJÚCA MASKA je intenzívna maska pre vyživenie vlasov od korienkov po končeky a rozjasnenie ich farby. Zakúpite vo vybraných kaderníctvach alebo online v balení 200 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 33,90 €, 30 ml za odporúčanú maloobchodnú cenu 5,90 €.

foto: AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu