Dotyk ružovej

Zabudnite na maskaru a zvýraznite len svoju tvár. Vaša po lete opálená pokožka nič viac nepotrebuje. Minerálne lícenky Romantic a Sunrise sú vysoko pigmentované a obsahujú jemné perleťové častice, ktoré pleť krásne rozžiaria.

Mnoho žien lícenku vôbec nepoužíva. Tvári pritom dodá zdravý nádych, a ružové líčka sú navyše na ženách roztomilá.Tá pravá na neopálenú pokožku je lícenka Romantic. Chladná, jemne ružová farba je ideálna pre všetky Snehulienky so svetlou porcelánovú pleťou.
Lícenka Romantic: 13,90 €

Tmavé a opálené typy by mali zvoliť broskyňový odtieň. Pleť krásne rozžiari a bude vyzerať prirodzene. Lícenka Sunrise, ako všetky produkty značky Annabelle Minerals, neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a nie je testovaná na zvieratách.

Lícenka Sunrise: 13,90 €

Pripravte sa na záťaž. Primer, čiže podkladová báza, je veľmi dôležitý a zároveň málo používaný produkt. Postará sa o zmatnenie pleti a predĺži trvanlivosť naneseného líčenie. Pomáha v boji s nedokonalosťami.

Primer Pretty Neutral: 18,90 €

Na jeseň je ideálny mejkap, ktorý ako by nebol. No-mejkap look milujú aj na módnych prehliadkach, kde čistá a zdravá pleť modeliek krásne žiari.

Transparentný zmatňujúci púder Pretty: 18,90 €

Avantgardný výtvor
Rozmazané očné tiene, bezchybný a zároveň chaotický vzhľad a grungeové motívy. Zažiarte večer na parkete s očnými tieňmi v odtieňoch modrej a šedej. Aplikujte ich v chaotickom pravouhlom tvare.

Očné tiene Platinum: 10,90 €
Očné tiene Blueberry: 10,90 €

Viac informácií nájdete na www.annabelleminerals.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu