ARRIVA získala 55 nových vodičov zo Slovenska. Do 15. decembra ponúka náborový bonus 3 500 eur

0
535

Vďaka náborovému príspevku zazmluvnila ARRIVA 55 nových vodičov pre Bratislavský kraj. Od zajtra ponúka každému vodičovi autobusu, ktorý podpíše zmluvu a začne jazdiť v prímestskej autobusovej doprave v Bratislavskom samosprávnom kraji do 15. decembra tohto roka, náborový príspevok vo výške 3 500 eur. Vodiči ARRIVA v Bratislavskom kraji majú garantované aj každoročné navýšenie platov o 5 % a istotu stabilného zamestnania na najbližších 10 rokov.

Záujemcovia o prácu vodiča autobusu majú zavolať na číslo 0915 188 881, prípadne vyplniť kontaktný formulár na stránke https://arriva.sk/bratislava/vodic-vodicka-autobusu/.

Do konca minulého týždňa zaznamenala ARRIVA viac ako 130 záujemcov o prácu, zmluvu podpísala s 55 vodičmi autobusov. „Záujemcovia sa nám hlásili z celého Slovenska a viacero telefonátov sme mali aj od súčasných vodičov kamiónov. Časť nových kolegov vozí cestujúcich v Bratislavskom kraji už dnes, ostatní začnú od 1. decembra. Niekoľko záujemcov nemalo platnú kvalifikačnú kartu vodiča alebo nemohlo nastúpiť okamžite. Aj preto sme sa rozhodli pokračovať v náborovej kampani,“ povedal László Ivan, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku. 

Výška náborového príspevku pre tých, ktorí podpíšu zmluvu a začnú voziť cestujúcich do 15. decembra, je 3 500 eur. Okrem toho získajú priemernú mzdu 1 500 eur a k tomu 600 eur za každého ďalšieho získaného kolegu – vodiča. Okrem férových platových podmienok, moderného zázemia pre vodičov a benefitov v podobe príplatkov, budú mať vodiči k dispozícii 120 úplne nových nízkopodlažných autobusov vybavených bezplatným pripojením na WiFi. „Prácu máme ešte pre ďalších vodičov zo Slovenska. Boli by sme veľmi radi, ak by cestujúcich na Slovensku vozili vodiči zo Slovenska. Vzhľadom na aktuálny nedostatok vodičov sme však dohodli aj príchod vodičov zo zahraničia a zazmluvnili sme vodičov z Ukrajiny,“ uviedol L. Ivan. 

foto: ARRIVA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu