Najobľúbenejšie milostné polohy. Je medzi nimi aj tá vaša?

Lifestylový magazín Elite Daily urobil prieskum a zisťoval, ktoré polohy považujú ľudia v partnerskom vzťahu za tie najlepšie.

Je medzi týmito piatimi polohami aj tá vaša obľúbená?

Poloha spojení v stoji- poloha, pri ktorej môžete mať aj viac kíl navyše a obaja ju zvládnete. Síce musíte stáť, ale máte istotu, že vás váš milý nezavalí. Nohu si môžete na niečo vyložiť a partner do vás odzadu vojde.

Misionárska poloha- klasika je klasika. A je dobrá a overená, tak prečo ju vynechávať. Možno je to pre mnohých nuda, ale to asi preto, lebo nevedia, že ju môžu rôzne okoreniť. Nohy môže žena prikrčiť, vyložiť partnerovi na ramená. Tak sa do vás dostane najhlbšie. Táto poloha je skvelá aj preto, že zaručuje čo najbližšie spojenie. Môžete sa pri nej bozkávať, mať partnera veľmi blízko. Je to skrátka poloha, ktorá by mala mať svoje miesto v každom vzťahu.

Poloha zboku- je to troška lenivá a pohodlná poloha, preto v prieskume patrí medzi tie top. Žena si pri nej skvelo oddýchne a len si užíva. Nohy môže mať vystreté, pokrčené, podľa toho, ako chce regulovať intenzitu. Táto poloha je zároveň nežná a príjemná.

Poloha zozadu- pre mužov patrí k tým najvzrušujúcejším. Ženské boky a zadok mnohí považujú za najviac sexy a pohľad na ne zozadu, pričom sú v žene, je na nezaplatenie. Je dobrá aj pre dámy s kila mi navyše, zamaskujú pri nej brucho či stehná. A váš milovaný má pocit nadvlády a toho, že si môže intenzitu a rýchlosť regulovať.

Jazdecká poloha- veľa žien má rado túto polohu najmä pre to, že si vedia všetko regulovať a ľahko pri nej prídu k orgazmu. Skúste ju s menším vylepšením. Otočte sa mu chrbtom.

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu