Celosvetovo uznávaná spevácka hviezda  Eros Ramazzotti v septembri tohto roku vydal nový štúdiový album BATTITO INFINITO, ktorý od jesene predstavuje po celom svete. Do Vianoc ukončil prvú časť turné – po Severnej i Južnej Amerike, kde doslova spôsoboval šialenstvo a vypredával jednu halu za druhou. Novinku, ktorú muzikant naživo predstavuje v najväčších svetových štadiónoch, priblížil i vlastnými slovami: „BATTITO INFINITO by som nazval „univerzálnym“ albumom: jednak kvôli ústrednej téme, univerzálnej láske, ktorá je niťou prechádzajúcou všetkými mojimi skladbami, a jednak preto, že v niekoľkých skladbách som rád experimentoval a pohyboval sa medzi rôznymi zvukmi.“ 

Live verzie poslednej spevákovej štúdiovky zachytávajú nespočetné videá, ktoré Ramazzotti zdieľa s fanúšikmi. Návštevníkov koncertov dostáva temperamentný Talian do varu moderným zvukom nových skladieb, prepracovanou pódiovou scénou, ale aj skladbami, ktoré ho v minulosti vystrelili na hudobný Olymp. Okrem piesní z BATTITO INFINITO zaznejú na koncertoch aj Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či balada Musica è, ale aj mnoho ďalších. 

Ramazzottiho výpravu naprieč svetom prerušili vianočné sviatky. Zaujímalo nás teda, ako ich spevák trávi. „Nemám žiadne zvláštne vianočné zvyky, ale snažím sa za každú cenu tráviť tieto sviatky so svojou rodinou, čo je pre mňa najdôležitejšie,“ vysvetlil spevák pauzu medzi vystúpeniami. Európsku časť turné začne hneď na začiatku nového roka. U nás na Slovensku sa predstaví hneď dvakrát a to 8. marca 2023košickej Steel Aréne a 15. apríla 2023 v TIPOS Aréne – Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Vstupenky na oba koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu