Štedrovečerná večera je pre väčšinu rodín najslávnostnejšia chvíľa celých sviatkov a možno aj celého roka. Takáto príležitosť si priamo vyžaduje krásne prestretý stôl, ktorý podčiarkne dôležitosť okamihu. Či už dávate prednosť tradičným farbám, alebo sledujete najnovšie vianočné trendy, v ASKO – NÁBYTOK nájdete všetko potrebné na výzdobu jedálenského stola – od jedálenského stola a stoličiek, cez obrusy, behúne, až po riad či príbory.

To pravé čaro Vianoc spočíva v tom, že ich trávime s milovanými ľuďmi a užívame si spoločné chvíľky. Základom štedrovečernej večere je samozrejme výborné jedlo. To si môžete vychutnať pri novom jedálenskom stole. V ASKO – NÁBYTOK nájdete rad modelov v modernom dizajne, ale aj klasické jedálenské stoly v mnohých dekoroch a rozkladacie stoly, ktoré sú zvlášť obľúbené vo veľkých rodinách.

Sviatočné chvíle si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť, s ktorou vám pomôže ASKO – NÁBYTOK: pekný jedálenský servis a sklo, nažehlený obrus alebo behúň, sviečky a dekorácie, ktoré podčiarknu výnimočnosť sviatočného okamihu. S Vianocami si tradične spájame červenú a zelenú farbu, obe majú hlboké korene a symboliku v kresťanskej tradícii. Ideálne sa dopĺňajú s dekorom dreva a prírodnými materiálmi všeobecne. Odkazujú na rustikálny štýl a sviatkom dodajú kúzelnú atmosféru.

Druhým nespochybniteľným víťazom trendov je ligot a lesk striebornej a zlatej. Fungujú samostatne aj spoločne, a môžeme ich kombinovať s jemnými pastelovými tónmi, ale aj s výraznými farbami. Strieborná skvele podčiarkne tóny modrej, zelenej alebo fialovej, zlatá zase vytvorí dokonalú kombináciu s červenou alebo dramatickou čiernou.

Štedrovečerné pokrmy sú kapitola sama o sebe. Každá rodina má svoj recept na zemiakový šalát, niekde sa jedia rezne, inde nesmie chýbať kapor alebo iná sladkovodná ryba. Slávnostné jedlo si zaslúži aj krásne servírovanie. V ponuke

ASKO – NÁBYTOK nájdete sety s vianočnými motívmi, ale aj krásne moderné sady, ktoré využijete v priebehu celého roka. Rovnako tak prípitok je neoddeliteľnou súčasťou štedrovečernej večere aj nasledujúcich sviatkov a samozrejme, aj silvestrovských osláv. Preto nezabudnite na poháre! K tejto príležitosti môžete siahnuť aj po výraznejších dizajnoch a moderných tvaroch pohárov.

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.asko-nabytok.sk.  

Foto: ASKO – NÁBYTOK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu