CinemaCity si pripravilo ďalšie prekvapenia pre návštevníkov. Ako to už býva zvykom, prichádza nový mesiac a s ním opäť ďalší babský večer. Tentokrát výnimočne vianočný, ktorý sa uskutoční 3. decembra 2019 v Cinema City Eurovea. Dámy rôzneho veku sa môžu prísť naladiť na pravú vianočnú náladu a oddýchnuť si pri úžasnom filme, aby sa čo najlepšie naštartovali do nového mesiaca. Predsa je to mesiac Vianoc.

O príjemné zakončenie večera sa postará predpremiéra filmu Šťastný nový rok. Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier vás dozaista chytí za srdce. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde. Príďte si vychutnať 3.12. exkluzívnu predpremiéru filmu v Cinema City Eurovea.

Aj vy sa už neviete dočkať kedy príde do kín film STAR WARS: Vzostup Skywalkera a dozviete sa ako dopadne boj o slobodu? Zbystrite pozornosť, jeden z vás sa môže zúčastniť so sparing partnerom na gala premiére filmu priamo v Londýne. Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spoja sily, aby vzali divákov na epickú výpravu do praďalekej galaxie. Predpredaj lístkov na premiéru je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne.

Mechanika je úplne jednoduchá, kúpite si lístok, buď v kine Cinema City alebo online na www.cinemacity.sk. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra na stránke www.starwarsvlondyne.cinemacity.sk a 15.decembra sa dozvieš, či si vyhral zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, kde bude celý produkčný a herecký tím. Ak náhodou nevyhráš, nezúfaj, o tom ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozvieš v kinách Cinema City od 19. decembra. Film si môžeš vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu