BEVERLY HILLS NAŠICH ŽIVOTOV

TOTO BOL MEGA HIT! SERIÁL ROKOV 90TYCH. KEĎ DYLAN McKAY CHODIL S BRENDOU A POTOM RANDIL S KELLY. KEĎ SA DONNA A DAVID TAJNE MILOVALI, KEĎ ANDREA TÚŽILA PO BRANDONOVI. BRANDON „SKONČIL“ S KELLY. TAK TOTO BOLO „ V KELI“. KDE BOL KAŽDÝ S KAŽDÝM A NIK S NIKÝM. AJ TAKÉ SÚ OSUDY MNOHÝCH PARTIÍ. PATRILI STE DO JEDNEJ AJ VY?

Existujú skupiny kamarátov, ktorí sa medzi sebou poznajú roky. Stretli sa na základnej škole, prežili „gympel“ a nezanevreli na seba ani rozstrúsení na vysokých školách v rôznych mestách a krajinách. Aké tajomstvá môže ukrývať partia, ktorá prešla spolu vývojom. Od detsva, cez hormonálnu pubertu po zrelý život „mladých dospelých?!“

…a nie je to celkom na škodu, aspoň držia spolu…

Život je naozaj niekedy ako Beverly hills 90210. Hlavne mladých! Mozňo sú to práve tie najbezpečnejšie vzťahy, ak sa držia medzi svojimi. Nemyslíme hneď sex. Dospievanie je vecou prvých bozkov a zaujímavých skúseností. Je lepšie, ak sa stanú v jednej partii?

…bezpečný „pocit domova“…

Možno sú preto osudy prvých lások a milovaní späté so starými kamarátmi, s ktorými ste chodili na strednú školu. Tam ste sa navzájom spoznali, ak nie skôr. Mnohé kamarátstva trvajú od „základky“ a sú pevné do dospelosti. Možno preto, že si „kamoši“ spolu odžili svoje.

…partie plné párov…prečo nie?

Je nás desať v partii a z toho ten chodí s ňou a tá s ním. Aj takto to býva, prvé zážitky a lásky ste si odžili navzájom a všetci spolu. Aké sú výhody? Svojich priateľov nemusíte neustále zoznamovať so svojim novým objavom. Ten sa nemusí pretvarovať, že Vašich „kamošov“ zbožňuje. Takto ste naraz s nim aj s nimi. Lebo spolu vyrastáte v jednej väzbe.

…keď sa karty zamiešajú, keď Vás červená sedmička vráti do hry, nastane aj čas na zeleného dolníka a dať stop…aby ste nepresiahli hranice…

Ono zase skúšať nemusíte všetko. A ak ona bola priateľkou najlepšieho kamaráta z „tímu“, nechajte ju radšej tak. Nech sa partia nenaruší. Medzi Vami môžu byť pohľady a pôsobiť chémia, ale to stačí! Rozdiel je iba v tom, ak by spoločné túžby boli súčasťou zábavy jednej partie. Láske sa vyhnite tak, či tak. Zabávajte sa, ale nie bez hraníc. Skúseností nie je nikdy dosť, no nepokazte si nimi mladosť!

Odíde  puberta, prídu nové vzťahy, tie silné a pravé z partie pretrvali, iní si idú vlastnou cestou. Ale tie prvé lásky ste prežili s nimi, bozky a hormóny. Preto ste stále spolu, stretnete sa raz za rok. Ale je to iné…silné a máte načo spomínať. Na „staré zlaté časy“, keď ste mali svoju párty celé prázdniny. Teraz je stretnutie všetkých naraz sviatok! Ale máte ich stále – také sú partie alla Beverly hills 90210!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu