Pozor na tieto dámy! S nimi muži podvádzajú najčastejšie

Pravdaže, nedá sa zovšeobecniť, s kým vás a či vás váš muž podvedie. Len si dávajte pozor na dámy, ktoré sa motajú okolo neho.

Nejde o žiadne vyhradené typy, sú to skrátka ženy, ktoré má v okolí.

Sexy kolegyňa- je s ňou osem a niekedy aj viac hodín denne, ona je inteligentná, vyzývavo oblečená a voľná. V pracovnej sfére sa tieto veci stávajú a nie je žiadna novinka, že práve kolegyne sú ženy, s ktorými muži často podvádzajú. Firemné večierky, pracovné obedy alebo inakšie utužovanie kolektívu, to patrí do jeho života. Preto bacha na ne!

Krásna žena z okolia- môže to byť nová suseda alebo čašníčka v obľúbenej kaviarni. Teraz to neznamená, že si máte dávať pozor na všetky ženy, ktoré sa premelú okolo vášho muža, ale skúste si len všimnúť, či s ním náhodou nekoketuje. A ak áno, ukážte jej, že má ženu, že má vás.

Bývalá- motá sa okolo neho? Je stále v jeho živote a sú veľmi dobrí kamaráti? No pokiaľ to nie sú ozaj roky a ona nie je vydatá alebo nemá iného, tak sa majte na pozore. Predsa len, niečo s ňou zažil a aj keď chlapi zabúdajú podstatne skôr, ženy nie. Možno si to bude chcieť skúsiť ešte raz. Len tak. Osviežiť si pamäť.

Vaše priateľky a príbuzné- toto je veľmi nepríjemné už len na písanie, ale bohužiaľ často sa stáva, že práve vaša kamarátka, sestra alebo sesternica sa ulakomí na vášho muža. Vtedy dochádza k dvojnásobnej zrade a teda aj strate.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu