Dlhodobo najpredávanejšia značka nealko pív na Slovensku prichádza po doteraz úspešných limitovaných novinkách  – novým stálym radom Birell Active, v ktorom sa po prvýkrát na slovenskom trhu objavia aj varianty nealkoholických radlerov s obsahom kofeínu, pričom zároveň ďalej rozvíja ponuku nápojov so zníženým obsahom cukru. Uvedením inovatívneho radu v rámci stálej ponuky chce Birell nadviazať na vlaňajšiu mimoriadne úspešnú limitovanú edíciu. 

Značka Birell sa v posledných rokoch teší rastúcej obľube medzi slovenskými spotrebiteľmi a upevňuje svoje postavenie na trhu. V minulom roku k tomu významne prispela úspešná limitovaná edícia, ktorá tvorila v niektorých mesiacoch viac ako 22 % hodnoty značky Birell a pomáhala jej tak napredovať. Tieto výsledky sú dôkazom, že radi objavujeme nové príchute a zaujímame sa aj o ďalšie benefity, ako je napríklad znížený obsah cukru. „Ľudia na našich radleroch oceňujú predovšetkým ich šťavnatosť a chuť sviežeho ovocia v spojení s najobľúbenejším nealkoholickým pivom na trhu. V novom rade Active sme sa rozhodli pridať ešte niečo navyše, preto niektoré jeho varianty obsahujú okrem vitamínu B6, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, tiež prídavok kofeínu. Birell Active tak predstavuje ideálne každodenné osvieženie v práci, po jedle alebo kedykoľvek, keď človek pocíti únavu,“ vysvetľuje Zuzana Tomková, Brand manažérka značky Birell.

Najobľúbenejšou príchuťou Birellu je Pomelo & Grep. Tá zostáva súčasťou tradičného portfólia radlerov tak, ako ju spotrebitelia obľubujú – s pridanými vitamínmi, bez konzervantov a umelých farbív. S rovnakou chuťou, ale s pridaným kofeínom a vitamínom B6 sa bude populárny Pomelo & Grep po novom predávať tiež ako súčasť radu Active. Kofeínom a vitamínom B6 budú obohatené aj dve ďalšie novinky s originálnou chuťou – Čučoriedka & Acai a tiež variant Citrus Mix & Guarana.

Birell Active ponúka aj dve príchute so zníženým obsahom cukru. Spolu s najpopulárnejším variantom minuloročnej limitovanej edície Mango & Citrón, ktorý týmto prechádza do stálej ponuky, sa môžu spotrebitelia tešiť aj na novú osviežujúcu kombináciu Limetka & Citrón.

Celkovo rad Birell Active ponúkne v tomto roku od februára 3 príchute s kofeínom a 2 príchute so zníženým obsahom cukru, ktorých je už tradične základom nealkoholické pivo Birell Svetlý. Kofeínové verzie obsahujú 10 mg kofeínu na 100 ml, teda 50 mg v jednej pollitrovej plechovke, čo je množstvo, ktoré zodpovedá približne polovici šálky espressa. Varianty so zníženým obsahom cukru obsahujú 3,1 g cukru na 100 ml, čo je menej ako pri väčšine bežne dostupných sladených limonád. Rovnako ako všetky ostatné príchute Birell, ani tento rad neobsahuje žiadne konzervanty.

Foto: Birell Active

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu