Legenda slovenskej hudobnej scény Richard Müller spieva fanúšikom už neuveriteľných 40 rokov. Tento životný míľnik sa chystá osláviť sériou skvelých koncertov. Jarná časť turné je už zverejnená, tentokrát navštívi aj mestá, kde až tak často nechodí. Zaznejú staršie osvedčené hity, ale i novinky z aktuálnej tvorby. Po schodoch, Cigaretka na dva ťahy, Tlaková níž či Ako vták opustený nebom, Tahle jedna vteřina, Zmeškaný hovor – to sú skladby, ktoré stále oslovujú fanúšikov aj hudobných redaktorov rádií. Príďte si ich atmosféru vychutnať naživo! Turné 40 rokov s Richardom Müllerom štartuje 26. apríla v Tatranskej Lomnici.

Štyridsiatka je vek, keď je človek na vrchole svojich síl. Byť však takúto dlhú dobu legendou hudobného neba nie je vôbec bežné a podarí sa to len niektorým umelcom. Richard Müller dokazuje, že sa to dá a toto jubileum plánuje osláviť s fanúšikmi. Som šťastný,  že oslovujem publikum už 40 rokov. Väčšina nielen mojich pesničiek je o láske a tú asi ľudia akútne potrebujú a cítia,“ vraví Richard Müller.

Jar 2024 sa teda ponesie v znamení Richardových koncertov, na ktorých zaznejú rokmi overené hity, ale aj piesne novšieho dáta, pretože Richardov hudobný príbeh stále pokračuje.

„Milujem kontakt s publikom a mám rád atmosféru menších sál, nakoľko je v nich kontakt s publikom intenzívnejší. Hrám kdekoľvek ma chcú počuť, a preto sa teším, že zavítame aj do miest, kde sme už dlhšie nekoncertovali,“ uzatvára spevák.

Turné 40 rokov s Richardom Müllerom štartuje v apríli v Tatrách a končí v máji v jeho obľúbenej Banskej Štiavnici. Lístky sa dajú kúpiť už teraz na https://www.ticketportal.sk/event/40-rokov-s-Richardom-Mullerom?fbclid=IwAR3WFJKwcWULkKWB24ieHtzECl5OvSgnWjY54coo1NviPk6pDfrBuaazuIQ

Foto: archív R. M.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu