PLANEO rozbehlo Black Friday na plné obrátky. Praje aj čiernej technike. Teraz sa oplatí kupovať televízory, audio, aj mobily. Pozrite sa, do akých cenových vychytávok odporúčajú zainvestovať odborníci priamo z fachu. „Televízory Sencor ponúkajú dobrý pomer ceny a výkonu, aj preto patria k najkupovanejším,“ odporúča špecialista Lukáš Dávid.

Pokiaľ ste čakali s nákupom nového televízora, mobilu, reproduktorov alebo inej elektroniky na Black Friday, nasmerujte svoje nákupy na e-shop planeo.sk alebo do niektorej z 56 predajní PLANEO, v ktorých sú vám k dispozícii aj skúsení vyškolení predajcovia. Určite vám ochotne a odborne poradia.  

Kvalitné príslušenstvo pre potreby doma i v kancelárii

  „Čo sa týka príslušenstva ako sú klávesnice, myšky, slúchadlá a ďalšie, aj v našich predajniach PLANEO cítiť zvyšujúci sa záujem o značku Yenkee. Za prijateľnú cenu dostanete široké kvalitné príslušenstvo, s ktorým vybavíte celú izbu alebo kanceláriu. Yenkee je z hľadiska kvality na výbornej úrovni, častokrát s možnosťou výmenného modelu, čo z nich z pohľadu zákazníka robí ešte atraktívnejší tovar,“ hovorí odborný predajca Peter Lukáč z košickej predajne PLANEO.

Nech to má poriadne grády!

Tomáš Eštok z púchovskej predajne hráva vo svojom voľne na saxofón. Jeho uši sú citlivé na falošné tóny aj na nekvalitný zvuk. „Ako veľký fanúšik hudby a dobrého zvuku mám vyskúšané naozaj veľké množstvo reproduktorov. Celkovo sa mi najlepšie osvedčil Sencor, keďže napriek svojej cenovej dostupnosti ponúka vysoký výkon, kvalitný zvuk a štýlový design. Malé repráky vám postačia do interiéru, s veľkými spravíte naozaj slušnú párty, pre autíčkárov budú zaujímavé subwoofery. Na svoje si prídu aj tí najmenší, keďže máme v ponuke aj detské reproduktory s karaoke funkciou, pekným dizajnom a svetelnými efektami. S reproduktormi Sencor nebudú spokojní jedine vaši susedia,“ odporúča hudobník. Okrem reproduktorov môžete využiť zľavy aj na naozaj parádny soundbar…

Šport len na kvalitnom televízore 

Dávid Lukáš z renovovanej predajne PLANEO Nové Zámky Aquario je zároveň riaditeľ
medzinárodnej futbalovej organizácie Ambassadors Football pre Slovensko. „Šport v televízii
si najlepšie vychutnáte na kvalitnej obrazovke. Smart televízor Sencor vám za dobrú cenu
dá všetko, čo potrebujete – od ostrého obrazu s jasnými farbami, cez rýchly procesor,
kvalitné repráky až po obľúbené aplikácie. Spolu s dobrou cenou to robí z televízorov Sencor
najobľúbenejšie televízory na trhu a teraz je na ne v PLANEO ešte aj zľava,“ hovorí zanietený športovec.

Podľa slov experta netreba však zabúdať na správnu vzdialenosť televízora od vašej sedačky, aby ste si užili dokonale detaily a jasný obraz. „Napríklad pri TV 55 palcov  treba mať trojmetrový odstup sedačky od TV. Takisto na perfektný dojem z pozerania si nastavte v TV kontrast a jas farieb. Naše oči majú iné potreby a inak vnímajú farby. Ľudia si tieto veci neuvedomujú a potom odsúdia televízor. V skutočnosti je to iba nevedomosť. Viac informácií vám podá predajca v predajni.“

Nakoniec si za ušetrené peniaze ešte kúpte trebárs nejaké bezdrôtové slúchadlá alebo inú drobnosť…

Tohtoročné Black Friday zľavy v PLANEO naozaj stoja za to.

Foto: PLANEO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu