Známu slovenskú rockerku Lenku LeRu Rakár poznáme z pódií či televíznych relácii. O jej súkromí sa však vie máločo. Nám sa ale podaril vcelku husársky kúsok. Náš fotograf si všimol sexy blondínku v jednom z luxusných bratislavských hotelov. A nie samú. Speváčka si užívala spoločnosť sympatického a elegantne oblečeného mladého muža. 

Nechýbala výmena úsmevov a dobrá nálada. No po chvíli sa dvojica pustila aj do práce, čomu nasvedčoval otvorený notebook a množstvo dokumentov rozhádzaných po stole. Bolo zrejmé že speváčka sa s mužom, ktorý jej prejavoval po celý čas gentlemanské správanie, pozná dlhšie. Aj keď sa obaja snažili v rohu hotelovej kaviarne pôsobiť nenápadne, niekoľkým pohľadom hostí dvojica neunikla. 

Blondínka však zrejme rúbe poriadne vysoko, nakoľko sa nám podarilo odhaliť identitu muža, ktorému venovala nejeden úsmev. Podľa našich zistení ide o známeho bratislavského právnika Adama Nociara ( 33r ), ktorý okrem iného pracuje ako generálny riaditeľ na jednom z ministerstiev. Nociar navyše kandiduje v nadchádzajúcich parlamentných voľbách a tak treba uznať, že by sa rozvedená rockerka s úspešným mladíkom vcelku dopĺňali. 

Na otázku WomanMan.sk, či sa opať zamilovala odpovedala LeRa s úsmevom: „S Adamom sme dlhoroční kamaráti,ale tentokrát som potrebovala právnu pomoc s mojim projektom, ktorý pripravujem. Konkrétne je to kampaň zameraná na boj proti domácemu násiliu páchanému na ženách a Adam je skvelý a fundovaný človek, ktorý mi veľmi pomohol a poradil, ako postupovať.“

I keď to navonok pôsobí na záberoch rôzne, slová svojej kamarátky potvrdil veľmi stručne aj samotný ministerský úradník. „Šlo o štandardné kamarátske stretnutie, doplnené právnymi radami. Určite za tým netreba hľadaťnič iné, dopočutia,“ doplnil Nociar a položil telefón.

V každom prípade, nech je pravda kdekoľvek, faktom je, že vzhľadom na množstvo aktivít oboch aktérov takmer trojhodinového hotelového stretnutia, by prípadný románik zrejme ani neprichádzal do úvahy. I keď odchod zo stretnutia pred hotelom vyzeral na pomerne dlhodobý projekt kandidáta a speváčky. To už ale necháme na vaše posúdenie.

foto: paparazzi WM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu