Novou česko-slovenskou komédiou Ženská na vrchole v kinách (ne)oficiálne začína zimná sezóna! Obľúbená česká herečka Anna Polívková stvárňuje hlavnú hrdinku, ktorá sa rozhodne stráviť Vianoce v hoteli v Tatrách. Osud jej však skomplikuje plány a ona sa so synom ocitá v horskej chate v spoločnosti dvoch svojských mužov, ktorých horalský svet je s tým jej veľkomestským v ostrom kontraste. Nájde sa v zasnežených horách miesto pre lásku? Dozviete sa v kinách už od štvrtka 7. novembra.

Okrem Anny Polívkovej, Martina Dejdara Mareka Němca v úlohách ústrednej trojice sa snímka môže pýšiť ďalším hviezdnym obsadením. Bolek Polívka si celkom prvýkrát vo filmovej role zahrá otca svojej vlastnej dcéry. Jeho manželku stvárni legendárna herečka Jana Preissová, ktorá sa na plátne objaví po neuveriteľných 40 rokoch. Spoločnosť im bude robiť Jana Krausová, Marek Adamczyk, ale aj slovenskí herci Roman PomajboDanica Jurčová. Zabúdať rozhodne netreba ani na vynikajúce výkony dvojice začínajúcich detských hercov –  Emmy VoksovejToníka Holoubka.

Anna Polívková na nakrúcanie v Nízkych Tatrách spomína s radosťou. „Všetci sme boli na nakrúcanie pripravení, ale myslím, že nikto celkom nečakal, ako s nami zamáva Chopok, lanovky, vetry, hmly, ale aj nádhera, ktorú občas 2000 metrov nad morom ponúka. Bolo to intenzívne a chlapci boli skvelí,“ pochvaľuje si hereckých kolegov. 

Romantickú zimnú komédiu Ženská na vrchole (réžia: Lenka Kny) prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu