Svadobné trendy pre rok 2020

0
3274

Milé budúce nevesty, prinášame vám najhorúcejšie trendy v oblasti svadobných šiat! Na mušku sme si vzali niekoľko módnych domov, ktoré už roky vytvárajú tie najlepšie a najžiadanejšie modely na trhu. Pozrime sa spoločne na to, čo pre nás pripravili v roku 2020.

Ligotavá morská panna

V kolekcii obľúbenej značky Pronovias sa v tomto období objavili nádherné priliehavé šaty, pokryté elegantnými žiarivými kamienkami. V ponuke nájdete okrem nadčasovej kombinácie s hladkou dolnou časťou aj odvážnejší model, v rámci ktorého je nevesta zahalená len do ligotavého materiálu.

Nadýchané rukávy

Súčasný módny hit v podobe nadýchaných rukávov sa preniesol aj do návrhov svadobných šiat. Ak sa chcete vydávať v najobľúbenejšom trende tejto sezóny, potom vám tento model odporúčame. V ponuke značky Marchesa nájdete viacero spôsobov, ako sa s týmto detailom vyhrať.  

Bohatá dekorácia

Dlhoročná odborníčka v tejto oblasti, Vera Wang, si pre svoje obdivovateľky pripravila prekvapenie v podobe výrazných dekorácií. Jej modely pre rok 2020 budú zdobené mohutne nariasenými kvetmi v pastelových farbách.

Nízky korzet

Korzetové šaty prešli jemnou úpravou. Tentokrát sa návrhári zamerali na zmenšenie nosnej časti, čím úspešne odstránili nežiadúci tortový efekt. Ich znížený zadný diel znásobuje dojem užšieho a štíhlejšieho drieku. V kombinácii s 3D aplikáciami (návrh značky Marchesa), vykúzli takýto model z každej nevesty éterickú vílu.  

Toto sú najhorúcejšie novinky, ktoré vás pri skúšaní určite neobídu. Dúfame, že si medzi nimi nájdete svojho favorita a najdôležitejší deň svojho života si užijete ako pravá princezná.  

Autor wm

Foto: Instagram @pronovias, @marchesafashion, @verawanggang, pixabay  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu