Emma Drobná vydala nový album a oslávila to darčekom

0
892

 Speváčka Emma Drobná len pred pár týždňami vydala svoj druhý album. Pri tej príležitosti si dopriala aj jeden darček.

Mladá talentovaná speváčka, ktorá sa do povedomia slovenských a českých poslucháčov dostala prostredníctvom speváckej súťaže SuperStar 2015, vydala pred pár týždňami svoj druhý štúdiový album. Ten predznamenávala pieseň Yeah Baby!, ktorá už vyše dvoch mesiacoch rotuje v slovenských rádiách. 

Pri tej príležitosti sa Emma rozhodla, že si dopraje aj malý darček v podobe nového smartfónu. Siahla po novinke od Samsungu Galaxy S20 FE, ktorý je určený najmä mladým ľuďom.

 „Pre nový smartfón som sa rozhodla preto, že posledný klip sme čiastočne točili aj na telefóny rovnakej značky. Ich kvalita ma presvedčila. Keďže tento model ponúka až šesť rôznych farieb, tak som siahla po „mintkovej“ (zelenej),“ dodala Emma.

Ak vás Galaxy S20 FE oslovil rovnako ako Emmu, teraz máte príležitosť ho získať ešte výhodnejšie a získať až 200 Eur Bonus k variabilnej výkupnej cene, ak sa rozhodnete odpredať svoj starý telefón. Postup je jednoduchý. Stačí si vybrať farebnú verziu, ktorá sa vám najviac páči, zakúpiť si nový Galaxy S20 FE u jedného z predajcov Samsung z oficiálnej slovenskej distribúcie a zaregistrovať ho na stránke www.novysamsung.sk. Následne vyberiete zo zoznamu svoje zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplníte o ňom všetky údaje potrebné pre ocenenie. 

Ako na to sa môžete dozvedieť aj vo videu so Sajfom, ktorý poradil Emme.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu