Chcete mať zdravšie kĺby, lesklejšie vlasy a pružnejšiu pokožku? Vyskúšajte so mnou Inca Collagen.

0
1302
Kristína Ilaszová, CEO WomanMan.sk

Kristína Ilaszová, CEO WomanMan.sk

Dlhé roky som pôsobila ako tanečníčka vo folklórnom súbore. Pri intenzívnom tancovaní po určitom čase, samozrejme, odchádzajú kĺby. Veľa aktívnych folkloristov je preto nútených podstúpiť operácie kĺbov, najmä kolien. Nie som výnimka. Aj moje kolená sa často hlásia, že som ich dosť zaťažovala. Ale prečo ísť hneď na operáciu, keď sa tento problém dá postupne vyriešiť alebo aspoň zmierniť aj inak? Napríklad užívaním prípravku Inca Collagen, ktorý som vyskúšala. Vynikajúco pôsobí na pohybový aparát a zároveň na regeneráciu po cvičení. Po dlhšom užívaní prípravku ma prestávajú trápiť občasné bolesti v kolenách i stuhnutosť svalov.
Čo ma tiež potešilo je to, že prípravok veľmi priaznivo pôsobí aj na vlasy. Tanečníčky totiž používajú na vlasy veľmi veľa laku, ktorým sa na druhej strane vlasy poriadne vysúšajú a lámu. Teraz sú moje vlasy opäť lesklé a pružné. Častý tréning a tancovanie má na svedomí aj suchú pokožku. A Inca Collagen práve, okrem iného, zmierňuje aj suchosť pokožky, pomáha ku krajšej a zdravšej pokožke a zároveň spomaľuje starnutie… A to chceme asi všetci. Už po tridsaťdňovej kúre som si všimla, že mám vypnutejšiu pleť a pružnejšiu pokožku.

Možno jedinou malou nevýhodou je, že prípravok, ktorý sa rozmieša v čistej vode, je v skutočnosti bez chuti. Tento problém som ľahko vyriešila zriedením nápoja napríklad pomarančovým džúsom alebo sladeným čajom.

Viac info nájdete TU.

www.incacollagen.sk

foto: redakcia WM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu