Chuť Vianoc v limitovanej ponuke Starbucks

0
1243

Vianočné sviatky sú za rohom a sviatočná atmosféra dorazila aj do Starbucks. Originálne zimné nápoje tento rok opäť doplnili ponuku, ktorá priam charakterizuje chuť Vianoc. Tých, ktorí sa už nevedia dočkať sviatkov určite poteší návrat obľúbeného Gingerbread Latte, Toffee Nut Latte a milovníkov čokolády aj horúca Truffle Deluxe Hot Chocolate. S vianočnou ponukou sa do Starbucks vracia aj limitovaná ponuka zrnkovej kávy Christmas Blend či jedinečné vianočné dezerty.   

Obľúbené vianočné nápoje Starbucks nemôžu chýbať ani pri tohtoročných sviatkoch. Užite si jedinečnú atmosféru v Starbucks a zohrejte sa napríklad ikonickým Gingerbread Latte. To v sebe ukrýva chuť čerstvo upečených vianočných perníčkov s espressom a horúcim mliekom. Alebo dajte prednosť ďalšej vianočnej klasike – Toffee Nut Latte. Jeho bohatá krémová chuť sladkých karameliek v kombinácii s praženými orieškami, espressom a horúcim mliekom zahreje každého milovníka kávy. Oba vianočné nápoje si môžete vychutnať aj v ľadovej verzii ako Frappuccino a tento rok dokonca aj v úplne vegánskej verzii s alternatívnym mliekom a vegánskou šľahačkou.

Tých, ktorí dávajú pred kávou prednosť radšej čokoláde, v tomto roku určite poteší Truffle Deluxe Hot Chocolate. Spojenie poriadnej porcie čokolády s čokoládovou šľahačkou a Truffle toppingom poteší každý mlsný jazýček.

Ak si chcete sviatočnú atmosféru užiť naplno, určite nemôžete vynechať aj ponuku zimných dezertov. Počas tejto zimy dopĺňa ponuku noviniek ako sú americké palacinky a škoricová rolka aj obľúbený banánový chlebík a neodolateľný Red Velvet Cake či sviatočný Red Velvet Muffin. Ak si chcete vychutnať domácu vianočnú pohodu, určite si v Starbucks nechajte zabaliť niektorý z lahodných dezertov a pribaľte k nemu aj limitovanú zrnkovú kávu Christmas Blend.

Zrnkovú kávu Christmas Blend vytvárajú v Starbucks každý rok srdcom a radosťou, ale tento rok je niečím zvláštna. Tohtoročná zmes je inšpirovaná receptom z roku 1984 – so všetkou pôvodnou sladkosťou a korením. Tmavo pražené zrná z Guatemaly, Kolumbie a Papuy-Novej Guiney sa spojili, aby vyzdvihli chuť vzácnej zrejúcej Sumatry. Tóny bylín, korenia na pečenie a zamatovo bohatý čokoládový záver naplní vašu šálku radosťou. Chuť Christmas Blend tento rok výborne ladí s obľúbenými vianočnými dezertami, ako sú perníčky, ovocný koláč či puding.

Nenechajte si tento rok ujsť Vianoce v Starbucks, príďte si vychutnať jedinečnú sviatočnú atmosféru a nezabudnite, že všetky nápoje si môžete nechať pripraviť aj do vlastnej nádoby, vďaka čomu nielen pomôžete chrániť prírodu ale tiež ušetríte 0,30 €. Užite si vianočnú atmosféru v Starbucks!

foto: Starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu