Láska cez internet

Internet sa stal nenahraditeľným spoločníkom v našich všedných životoch. Jeho pozitíva pociťujeme najmä pri nakupovaní, vyhľadávaní informácii, komunikácii a mnohých ďalších činnostiach. Pravdu povediac už bez neho nedokážeme žiť… a ani nemusíme. Vďaka rôznym moderným technológiám dokážeme byť v obraze po celom svete. No internet má aj negatíva, ktoré netreba podceňovať. Najmä, čo sa týka ochrany vášho súkromia. Ak vás však láka internet práve na účely nadväzovania nových kontaktov, obzerajte sa po stránkach, ktoré vám zabezpečia bezpečný a efektívny spôsob zoznamovania sa. Napríklad skúste erotickú zoznamku. Má hneď niekoľko výhod, nezobrazuje žiadne otravné reklamy, zoznámiť sa môžete už aj medzinárodne a to najlepšie, svojho partnera si môžete vyhľadať presne na mieru, vďaka podrobnému filtrovaniu. Tak, ak cítite, že práve týmto spôsobom nájdete toho pravého, do toho!

Okoreniť svoj sexuálny život by mal chcieť každý. Jar k tomu priamo nabáda. Zvieratká sa prebúdzajú po zimnom spánku, a pretože my sme tiež v podstate zvieratká, aj my naraz cítime, že máme omnoho viac energie. A tá energia sa dá využiť rôznymi spôsobmi… Či už ste s partnerom alebo bez partnera, svoj sexuálny život si viete okoreniť aj prostredníctvom erotických hračiek. Jednou z prastarých erotických hračiek sú skvelé Venušine guličky, ktoré fungujú na jednoduchom princípe prenosu energie medzi dvoma guľovitými objektmi. Vo vonkajšej, priemerom väčšej guličke je umiestnená ďalšia, priemerom menšia gulička. Niekoľko takýchto vonkajších guličiek je spojených šnúrkou, pričom celá táto zostava sa zavádza do pošvy tak, aby šnúrka zostala uchopiteľná pre neskoršie vybratie guličiek.

Okrem príjemných pocitov, ktoré vznikajú náhodným narážaním vnútorných guličiek o stenu vonkajších pri chôdzi, má používanie venušiných guličiek aj vedecky preukázané a overené zdravotné výhody. Vložením guličiek do pošvy dochádza k samovoľnému sťahovaniu panvového dna. V dôsledku toho dochádza k posilneniu panvového dna, čo je okrem účinnej prevencie samovoľného úniku moču tiež veľmi účinná cesta k zlepšeniu vnímania vnútrovaginálnej stimulácie (stimulácia pošvy).

foto: shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu