Kedy ste boli naposledy kempovať? A boli ste vôbec niekedy? Počasie už výletom do prírody praje. S dobrou výbavou a pohodlným outdoorovým oblečením v nej môžete príjemne stráviť celý deň alebo aj víkend. Vymeňte teda hotel za stan a zažijete dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda!

Doma sme sedeli už dosť, je čas na poriadne zážitky vo voľnej prírode! Zbaľte vak, spacák, stan, potraviny a vyrazte do lesa zažiť skutočné dobrodružstvo. Nemáte doma nič potrebné na kempovanie? V Tchibo dostanete všetko od spacích vakov, kempingového náradia až po hry pre detí na dlhé cesty. Našli sme pre vás drobnosti, s ktorými ešte viac spríjemníte váš výlet.

Vo dvojici alebo každý sám

So spacím vakom s Tchibo sa láskyplných objatí v noci nemusíte vzdať. Je určený pre dve osoby. Pokiaľ vám však spánok vo dvojici nevyhovuje, môžete si ho jednoducho rozdeliť na dva. 

9 funkcií v jednom

Lopatka, čelovka, praktické organizéry, karabínky, liekovka, ďalekohľad a dokonca aj rýchloschnúci uterák sa zmestí do jedného malého vaku a urobí službu na nezaplatenie.
Extra tip: Lopatka na kempovanie má až 9 funkcií – lopatka, nôž, pravítko, pílka, šesťhranný kľúč, otvárač na fľašu, vyťahovač klincov, bezpečnostné lano a rýľ. 

Mobil nabije slniečko

Nabíjanie mobilu v prírodných podmienkach je dosť veľký, vlastne takmer neprekonateľný  problém. So solárnou nabíjačkou z Tchibo sa však vybitého mobilu nemusíte obávať. S 2 konektormi USB je odolná voči poveternostným podmienkam a karabínkou si ju môžete pripevniť hoci aj na vak. 

Pončo na pohodlné prezliekanie

Univerzálne pončo si zamilujete. Prezliekanie z plaviek s ním bude oveľa jednoduchšie. Pončo vás ochráni nielen pred zvedavými pohľadmi, ale aj pred prípadným nepríjemným počasím. Oceníte ho aj pri nečakanej letnej búrke a slúži aj ako uterák. V plážovom bufete sa vám v ňom bude tiež dobre sedieť. 

Ekologická impregnácia, ktorá vydrží

Outdoorový vak chráni ekologicky šetrná impregnácia Ecorepel®, ktorá neobsahuje PFC a je biologicky odbúrateľná. Okolo textilného vlákna vytvára tenučký film a odpudzuje vodu a nečistoty, ktoré sa na povrchu tkaniny jednoducho zrazia do kvapiek. A skvelé je aj to, že táto priedušná impregnácia zostáva zachovaná aj po vypratí vaku. 

Na pitný režim aj na varenie

Na viacdňový výlet je potrebné zabezpečiť si dostatok vody. Na tento účel výborne poslúži ľahký a stabilný skladací kanister opatrený praktickým kohútikom.  Priveziete si v ňom až 10 litrov vody. A keď ju miniete, kanister jednoducho poskladáte. 

Pozrite si v predajniach a na stránke tchibo.sk ďalšie vybavenie do prírody a tiež oblečenie z biobavlny a recyklovaných materiálov, v ktorom sa na výletoch budete cítiť skutočne pohodlne.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu