Chystáte sa s deťmi na hory? V tomto oblečení to hravo zvládnete

0
1454

Počasie s nami naozaj nežartuje. Ani sa nenazdáme, a máme tu prvý sneh. A ak sa náhodou chystáte na rodinný výlet do hôr, potom by ste už so zimným oblečením mali počítať bez akýchkoľvek výhovoriek. Detská zimná výbava je však pomerne náročná na finančný rozpočet, čomu sa ani jeden z rodičov rozhodne neteší, keďže deti z týchto vecí raz-dva vyrastú. V KiK však teraz nájdete detské zimné oblečenie za veľmi prijateľné ceny. Vaše deti oblečiete od hlavy po päty, zároveň sa však nemusíte báť, že vás takýto nákup finančne zruinuje.

Dievčenské teplákové bundy 5,49 EUR
Dievčenské vesty 8,49 EUR


Ak to s počasím ešte nie je úplne dramatické, nemusíte hneď nakupovať kompletnú výstroj určenú do mrazivých podmienok. Stačí, keď deti zaodejete do príjemných, teplých vecičiek, ktorým sa navyše potešia aj vďaka hravým obrázkom a farebnej potlači. Skombinovať môžete teplé mikiny so softshellovými nohavicami, ktoré v kombinácii s hravými vestami vytvoria dokonalý detský outfit vhodný na rodinný výlet.

Chlapčenské mikiny s kapucňou 5,49 EUR
Chlapčenské vesty 8,49 EUR
Softshellové nohavice 10,99 EUR

Ak sa však chystáte na hory, v tom prípade budete naozaj potrebovať poriadnu zimnú výstroj. V KiK teraz nájdete kompletné dievčenské, ale aj chlapčenské súpravy lyžiarskych búnd a nohavíc, ktoré sú odolné voči zrážkam, aj voči vetru. Navyše majú veľa úložných vreciek, ktorým na svahu zaručene nájdete nejedno využitie.

Detské lyžiarske bundy 16,99 EUR
Detské lyžiarske nohavice 13,99 EUR
Dievčenské a chlapčenské lyžiarske bundy 16,99 EUR
Dievčenské a chlapčenské lyžiarske nohavice 13,99 EUR


foto: KIK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu