Corrupt: Skazení. 1.diel temnej romantickej série Diablova noc

0
223
corrupt skazení

1.diel série Diablova noc, v ktorom to iskrí, obsahuje rôzne citlivé témy ako sexuálne napadnutie, znásilnenie, zneužívanie detí, únos, či zmienky o inceste.
Dark romance Corrupt: Skazení, ktorá naozaj prekračuje niektoré morálne hranice. Štyria jazdci v maskách, Dieblova noc a pomsta…

Čakali sme.
Boli sme trpezliví.
A teraz sa splní každá jej nočná mora.

Erika: Povedali mi, že sny sú túžby nášho srdca. Moje nočné mory sa však stali mojou posadnutosťou. Volá sa Michael Crist. Je príťažlivý, silný a úplne desivý. Hviezda vysokoškolského basketbalového tímu a teraz už profesionál, ktorého viac ako ja zaujíma špina na jeho topánke. Ja som si ho však všimla. Videla som ho. Počula som ho. Veci, ktoré robil, a to, čo skrýval… Je skazený a nemravnosti, ktoré som videla, už nechcú zostať len v mojej hlave. Pretože si ma konečne všimol.

Michael: Volá sa Erika Faneová, ale všetci ju volajú Rika. Priateľka môjho brata vyrastala v mojom dome a jedávala pri našom stole. Keď vstúpim do miestnosti, sklopí zrak a zastane, keď som blízko. Vždy cítim, ako sa z nej valí strach, a hoci som sa nedostal k jej telu, viem, že mám jej myseľ. To je aj tak všetko, čo naozaj chcem. Až kým môj brat neodíde do armády a ja nenájdem Riku samu na vysokej škole. V mojom meste. Bez ochrany. Je to až príliš dobré na to, aby to bolo pravdivé, rovnako ako načasovanie. Pretože pred tromi rokmi dostala do väzenia niekoľko mojich kamarátov zo strednej a oni sú teraz vonku.

„Táto kniha sa zaoberá emocionálne ťažkými témami, vrátane predstavovania si pomsty, urážlivého/násilného a mizogýnneho správania, toxických vzťahov, fyzického  sexuálneho napadnutia, drog použitých pri znásilnení, pochybného súhlasu, bandáže, únosu, skupinového sexu a zmienke o inceste,“ priznáva samotná autorka. Tak treba aj k príbehu pristupovať a slabšie povahy by sa do čítania však nemali púšťať.
Hoci sa o takýchto citlivých scénach nečíta ľahko, patria, žiaľ, k životu a je lepšie ich poznať a vedieť odhadnúť ešte skôr, ako sa udeje niečo zlé.

Penelope Douglas je autorka bestsellerov New York Times, USA Today a Wall Street Journal. Jej knihy preložili do 20 jazykov. Preslávila sa sériami Fall Away, Hellbent, Diablova noc, plus standalone Miscondut, Punk 57, Birthday Girl, Credence a Tryst Six Venom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu