Dajte zbohom unavenej pokožke. Prívítajte jemnejšiu, hladšiu a vyživenú pokožku...

Dove predstavuje krémové telové peelingy

Je jasné, že suchá, nevýrazná a unavená pokožka nerobí dobre ani telu a ani našej mysli. Čerstvo vyhladená pokožka je na druhej strane mäkká, hladká a žiarivá. Zdvyhne nám náladu a tým rozsvieti vnútornú žiaru, ktorú má v sebe každá z nás. To je hlavný dôvod, prečo mnoho žien používa telový peeling až štyrikrát týždenne.

Niektoré peelingy ale nevoňajú, sú lepivé a ťažko sa rozotierajú, alebo sa zameriavajú len na exfoliačné účinky a zabúdajú na výživu. Krémové peelingy Dove sú iné. Kombinujú jemné exfoliačné častice a pre Dove typickú ¼ hydratačného krému. Poskytujú exfoliáciu  a vyživujú pokožku, ktorá zostane jemná a bude vyzerať zdravo.

Efektívna exfoliácia

Obyčajné peelingy majú za úlohu jediné – drhnúť. Dove krémový telový peeling zvolil k exfoliácií iný prístup, vďaka hydratovanému oxidu kremičitému, ktorý je vyrobený z piesku. Guľaté exfoliačné čiastočky, ktoré sú hladké, ale na pokožku pôsobia ľahko abrazívne, tvorí 15% produktu. Zaisťujú tak optimálne odstránenie odumretých a suchých kožných buniek. Ďalšie zložky pokožku  krásne vyživujú. Pri testovaní 94% žien súhlasilo, že exfoliácia s Dove je jemná a 90% uviedlo, že peeling Dove účinne odstraňuje suchú pokožku. Peeling Dove je vytovrený na krémovej vyživujúcej báze, ktorá z pokožky urobí hebký zamať. Prečo sa obťažovať s obyčajným peelingem, keď môžete používať taký, ktorý starú pokožku odstráni a tú novú zároveň krásne vyživuje.

Vyživujúci faktor

Pokožku vyživuje predovšetkým známa ¼ hydratačného krému, ktorú obsahujú všetky produkty Dove. Jedná sa o kombináciu sójového oleja, glycerínu a kyseliny stearovej, ktorá vyživuje pokožku do hĺbky a pri sprchovaní doplňuje prirodzené živiny stratené behom očisty a pomáha tak zachovať funkciu kožnej bariéry.

Na rozdiel od mnoho iných zložení, majú nové telové peelingy Dove ľahkú našľahanú štruktúru, ktorá sa ľahko rozotiera na pokožke, čo oceníte predovšetkým pri peelingu suchých oblastí kolien, lakťov a nôh. Ženy, ktoré peelingy Dove testovali, uviedli v 88% prípadov, že sa ľahko rozotierajú. Dokonca až 90% žien uviedlo, že po použití Dove peelingu je ich pokožka krásne hebká, 86% hydratovaná a 83% vyživená. A až 80% žien videlo svoju pokožku žiarivejšiu.

Svieže vône poskytujúce energizujúci sprchovací zážitok

Zloženie nových peelingov Dove je navrhnuté tak, aby oslovilo všetky zmysly. Ich skvelé vône, navrhnuté špičkovými parfuméristami celý zážitok ešte umocní. Vône vám okamžite zlepšia náladu, pri kontakte s vodou sa vôna rozvinie a zahalí celé telo. 

Smoothie pre pokožku

Každy z troch variant – Kiwi zrniečka & aloe, Makadamové orechy a ryžové mlieko, Granátové jadierka & bambucké maslo – pripraví jedinečný zážitok pre vaše zmysli.

Svieži…

Krémový telový peeling Dove Kiwi & Aloe ponúka exotické osvieženie. Pokožku zahalí chladivý vodopád z kiwi zrniečok, osviežujúcého aloe a citrusov. Pri kontakte s vodou sa rozvinie ešte vôna bielych kvetov, vanilky a santalového dreva.

Vyživujúci…

Dove peeling s drvenými makadamovými orechmi a ryžovým mliekom má ukľudňujúcí efekt na telo i na dušu. V sprche vás zahalí do príjemného objatia. Vôňa je jemná a čistá, s podtónmi broskýň, mandlí, javorového sirupu a bielych kvetov.

Rozmaznávajúci…

Dove peeling s jadierkami z granátových jabĺk a bambuckým maslom je pre pokožku ako ovocná bomba.  Šťavnaté zrnká z granátového jablka, malín, nektarínky a grapefruitu – čerstvá vôňa, ktorá vo vás zanechá pocit ako by ste bola obklopená čerstvým ovocím. Bambucké maslo, vanilka a santalové drevo potom pokožku príjemne rozmaznáva.

foto: DOVE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu