Dáme si do bytu…

0
990

Zariadenie domácnosti sa neustále mení a prispôsobuje sa stále sa mieniacim potrebám členov rodiny. Deti rastú, začnú chodiť do školy a záľahu hračiek vystrieda pracovný stôl so stoličkou, postieľku zase veľká posteľ alebo váľanda. Po krátkom čase sú z nich tínedžeri, ktorí majú opäť nové predstavy o zariadení svojej izby.

Tieto meniace sa potreby obvykle riešime za pochodu dopĺňaním menšími praktickými kúskami, ako sú skrinky, komody či regále. Už pre škôlkára je dôležité, aby si vedel svoje oblečenie sám odkladať a udržiavať v poriadku. Ideálna na to je napríklad komoda Malva so 6 alebo 8 zásuvkami. Má elegantný dizajn, minimalistické úchytky a s bielou úpravou dobre zapadne do interiéru detskej izby. Školák môže mať v takej zásuvkovej skrinke prehľadne uložené všetky školské potreby a ešte sa nájde miesto aj na obľúbené hračky.

Inokedy je v izbe potrebné opticky oddeliť pracovnú časť alebo vytvoriť priestor pre dvoch súrodencov. Ľahko takúto požiadavku zrealizujeme regálom zostaveným z 10 štvorcových okienok. Hodí sa do ľubovoľných priestorov, pretože je pohľadový z oboch strán. Väčším deťom môže regál postavený do priestoru poslúžiť ako knižnica.

Užší alebo širší regál moderného dizajnu s poličkami a zásuvkami je zase vhodný do kancelárie alebo do domácnosti k pracovnému stolu. Poskytne perfektný príručný odkladací priestor na uloženie všetkých druhov súborov, dokumentov či kníh. V súčasnosti, keď stále častejšie si plníme pracovné povinnosti doma na homoffice, môže byť neoceníteľným doplnkom bytu.

Výhodou spomínaných neveľkých kusov nábytku, ktoré nájdete v ponuke e-shopu Signal nábytok je aj to, že sú dodávané v rozloženom stave a ľahko si ich sami doma zostavíte.

Ak však zatúžime po väčšej zmene interiéru bytu, obvykle sa sústredíme na sedaciu súpravu. Pohovka je bezpochyby dominantou obývacej izby. Inšpirovať sa môžeme modernými rohovými pohovkami Cosmopolitan design Vienna, ktoré má v ponuke e-shop Byvaj.sk. Dokážu zmeniť priestor izby na moderný a útulný. Vďaka štíhlym nožičkám a čalúneniu oblých tvarov pôsobia pohovky ľahko, vzdušne a príjemne. Výrobca ich ponúka s béžovým, svetlosivým alebo tmavosivým kvalitným textilným čalúnením a na výber je orientácia pohoviek na ľavý i pravý roh. Okrem klasického tvaru rohovej pohovky si záujemca môže vybrať aj väčšiu rohovú pohovku v tvare „U“. Pri výbere sedacieho nábytku samozrejme kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie do najmenšieho detailu. Značka Cosmopolitan design určite splní tieto predstavy aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. Pohovky potešia nielen nášho estetického ducha, svojou pohodlnosťou premenia každé posedenie v zaslúžený relax.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu