Darčeky, ktoré nesklamú

0
774

Blížia sa Vianoce a vy si opäť lámete hlavu nad tým, čo poteší a prekvapí vašich blízkych. Prinášame vám pár tipov na netradičné a užitočné darčeky, ktoré obdarovaných nikdy nenenechajú v úzkych. Nechajte sa inšpirovať.

LifeSaver Liberty –  Unikátny filter na vodu

Maximálne efektívna filtračná a čistiace fľaša na vodu na báze pumpy. Odstraňuje z vody baktérie aj vírusy. Filter s aktívnym uhlím zlepšuje chuť vody. Fľaša s objemom 400 ml prefiltruje až 2000 l rýchlosťou cca 1,2 l / min. Systém FileSafe sám stráži životnosť filtračnej kazety. Vyrobená vo Veľkej Británii a testovaná podľa najprísnejších hygienických noriem.

Odporúčaná cena: 139,99 €

Dostanete na: www.store.moris-distribution.cz 

Ledlenser H5R CORE vodotesná čelovka do náročného prostredia

Kompaktná dobíjacia čelovka vhodná aj do tých najnáročnejších podmienok. Ponúka výkon až 500 lm, rýchle zaostrovanie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus.

System a tiež plynulé stmievanie svetelného výkonu v rozmedzí 15-350 lm pomocou otočného tlačidla. Hlavicu svietidla možno jednoducho vybrať a oddeliť od čelenky. Čelovku tak počas pár sekúnd premeníte na praktické ručné svietidlo. Svietidlo je odolné proti prachu a proti ponoreniu do vody na 30 minút do hĺbky jedného metra. Je možné ju dobíjať pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom. Vzťahuje sa na ňu predĺžená sedemročná záruka.

Odporúčaná cena: 72,50 €

Dostanete na: www.store.moris-distribution.cz 

Leatherman Sidekick  – dielňa zbalená do vrecka

Leatherman SIDEKICK je ako dielňa zbalená do vrecka. Skvelá pre každého turistu, domáceho majstra,  či montéra. Multitool je vybavený kliešťami, nožom, pílkou, otváračom, skrutkovačmi a mnohými ďalšími  praktickými nástrojmi, ktoré možno otvoriť jednou rukou. Súčasťou balenia je aj praktická karabína na zavesenie nástroja na opasok. Na multitool sa vzťahuje exkluzívna záruka 25 rokov!

Odporúčaná cena: 80,56 €

Dostanete na: www.store.moris-distribution.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu