Vianoce by mali byť hlavne o čase strávenom v rodinnom kruhu a nefalšovanej vianočnej pohode. Napriek tomu si však každý rok lámeme hlavu nad tým, čím obdarovať svojich najbližších, čo im vyčarí úsmev na tvári. Ponožky, pyžamo, pulóvriky sú darčeky, ktoré potešia, ale skúste to vymyslieť tieto Vianoce inak! Zvoľte pre rodinu dary, ktoré ich niečomu naučia, alebo im prinesú nezabudnuteľný zážitok. Inšpirujte sa našimi tipmi. 

Kurzy sú v kurze

Je váš brat, či švagor maniak do marketingu a mama sa chce už roky naučiť anglicky? Vyberte teda pre nich na mieru ušité kurzy, na ktorých si zlepšia svoje zručnosti. Zvoliť môžete kurzy, ktoré budú reálne navštevovať, no čoraz obľúbenejšie sú online kurzy. Jednotlivé lekcie kurzov si tak budú môcť pozrieť z pohodlia svojho domova. Po absolvovaní väčšiny kurzov dostanú absolventi aj certifikát, ktorý môžu využiť aj v budúcom zamestnaní. Vašich príbuzných môže tiež potešiť napríklad predplatné obľúbeného časopisu, streamovacej služby, ale aj pernamentka do fitness centra.  

Zaslúžený oddych

Po nakupovaní vianočných darčekov, upratovaní domácnosti a dokončovaní posledných úloh v práci asi každého pod stromčekom poteší poukaz na wellness pobyt. Ak nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu, taký voucher je ideálnou voľbou. Viete ho totiž zadovážiť doslova aj hodinu pred obdarovaním. Je len na vás, či zvolíte wellness na Slovensku, alebo v zahraničí a tiež to, v akej cenovej relácii sa bude pobyt pohybovať. Poukaz na oddych je darčekom, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári každému. 

Darujte zážitok

Oblečenie vyjde časom z módy, kozmetika sa minie, ale prežité zážitky v nás rezonujú celé roky. Máte doma adrenalínového nadšenca a neviete, čím ho obdariť? Zaplaťte mu tandemový sólo zoskok, alebo sa k nemu pridajte na tandem vo dvojici. Medzi bláznivé zážitky, ktoré sa určite oplatí absolvovať patrí aj ziplinová dráha, ktorá je zavesená vo výške nad riekou, či roklinou. Obdarovanému tep rozhodne zvýši aj zoskok padákom, či adrenalínová jazda na motokáre. Pre milovníkov kulinárskeho umenia je skvelým darčekom zážitková večera vo vychýrenej reštaurácia a priaznivci vína si prídu na svoje na ochutnávke skvelých vín. 

Foto: unsplash.com, Text: Michaela Miňová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu