Nové a vylepšené zloženie pre krásne a zdravé vlasy

Inovácia v portfóliu Dove Hair

Zverte sa do starostlivosti vlasových produktov Dove, ktoré budú vaše vlasy vyživovať každý deň. Doprajte svojim vlasom výživu a bezchybný vzhľad vďaka ošetrujúcim šampónom a kondicionérom. Znovuoživenie portfólia Dove Hair predstavuje vylepšené zloženie a moderné obaly, na ktorých nájdete všetko potrebné, aby ste si dokázali vybrať ten najvhodnejší produkt pre váš typ vlasov.

Zabráňte 90 percentnému bežnému poškodeniu vlasov skôr, ako k nemu príde a zvoľte si rad Intensive Repair. Ten vyživuje vlasy do hĺbky, čím ich robí odolnejšie voči poškodeniu.

Chcete vzdušné a hladké vlasy, ktoré sa prirodzene pohybujú? Vyskúšajte novinku Dove Oxygen Moisture Volume Lift, ktoráje ideálna pre jemné vlasy. Novinka obsahuje jemné zloženie, ktoré dodá vašim vlasom potrebnú hydratáciu a objem, bez toho aby ich zaťažila. Technológia Oxyfusion prepája zvlhčujúce činidlá so silou kyslíka a vytvára ľahké zloženie, ktoré sa okamžite vstrebáva a preniká hlboko do vlasov. Vlasy obnovuje a vracia im späť ich prirodzený pohyb.

Dove Hair Oxygen Moisture Volume Lift a Intensive Repair:  

  • Šampón 250ml, nezáväzná doporučená maloobchodná cena: 3,39 eur
  • Kondicionér 200ml, nezáväzná doporučená maloobchodná cena: 3,39 eur

Viac na www.dove.com/sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu