Darujte pod stromček darčeky na podporu zdravia z Vincentky

0
362
darčeky od Vincentky

Potešte seba i svojich blízkych pod vianočný stromček Vicentkou a výrobkami z nej, tentoraz  v novom šate. Objednajte si z e-shopu Vincentky z jej portfólia časom overené produkty, ktoré pomáhajú predchádzať a tiež zvládať nástrahy zimného počasia, prudké výkyvy teplôt i nástup chorôb dýchacích ciest. S Vincetkou, ako podporným prostriedkom, ľahšie a rýchlejšie prekonáte všetky druhy nádchy, chrípky, angíny, zápalu priedušiek i covidu. S Vincentkou môžete posilňovať svoju imunitu ešte predtým, než sa objaví ochorenie. Najlepšie prostredníctvom profesionálneho prístroja – inhalátora.

Liek známy aj babičkám

Minerálna voda Vincentka je označovaná i ako „liek našich babičiek“.  Bez úprav je vhodná ako prírodný výživový doplnok pre športovcov, deti, tehotné ženy a rekonvalescentov. Svojím obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a biogénnych prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov na slizniciach dýchacích ciest, žalúdku a črevách. Balená Vincentka sa používa aj v niektorých zdravotníckych zariadeniach najmä na inhalácie a výplachy, predovšetkým pre alergikov. Dokáže oslobodiť dýchacie cesty a dutiny od hlienov a tak zlepšiť dýchanie a vykašliavanie.

Okrem toho sa z Vincentky vyrába veľa konkrétnych osvedčených produktov. ,,Nech už zvolíte akýkoľvek z produktov radu Vincentka, nemali by ste sa sklamať. Všetky obsahujú účinné látky, ktoré sú obsiahnuté v minerálnej vode Vincentka. Vyrábame ich v spolupráci s farmaceutickou spoločnosťou. Samotnú Vincentku pridávame priamo do sirupov a sprejov. Z Vincentky vyrábame destiláciou koncentrát, ktorý sa ďalej používa na výrobu zubných pást a hydratačných krémov. Z koncentrátu Vincentky sa ešte extrahuje soľ, ktorá sa používa pri výrobe pastiliek,“ predstavuje produkciu Jan Šumšal, riaditeľ Vincentky. Ďalej poukazuje aj nato, že okrem plnenia minerálnej vody do fliaš sa Vincentka tiež predáva v nosových sprejových aplikátoroch a ako koncentrát na výplach dutín (Nasalis). Veľký záujem je aj o pastilky. Oceňujú ich umelci a ľudia, ktorí pracujú s hlasom – speváci, herci, moderátori, spíkri, učitelia.

darčeky od Vincentky

Nový dizajn produktov

Výrobky z Vincentky kráčajú s dobou aj svojím vonkajším vzhľadom. ,,Nový dizajn produktov a tiež vizuálnu identitu našej značky sme predstavili v septembri v rámci tohtoročných osláv 25. výročia od založenia spoločnosti. Redesign zahŕňa nielen novú vizuálnu identitu, ale aj nové a zjednotené obaly pre všetky naše produkty. Veríme, že tento moderný vzhľad nás prenesie do novej éry a pomôže nám posunúť sa vpred. Nový dizajn je aj jedným z krokov, ktorým chceme zlepšiť užívateľskú skúsenosť s produktmi a stať sa atraktívnejšími aj pre mladšiu generáciu zákazníkov,“ konštatuje riaditeľ Vincentky.

Kazety prichádzajú

Obľúbeným darčekom k Vianociam sú exkluzívne darčekové kazety produktov značky Vincentka. Môžete nimi urobiť radosť svojim blízkym práve v čase najväčšieho výskytu respiračných ochorení. Radosť z kazety budú mať predovšetkým tí, ktorí majú oslabený imunitný systém, najmä alergici a senióri, ale aj tí, čo si potrpia na prevenciu pred chorobami. Najjednoduchšie je objednať kazetu na e-shope Vincentky (https://www.vincentka.cz/e-shop/), kde sú na výber aj ďalšie produkty Vincentky a s ňou súvisiace výrobky vhodné aj na Vianoce, napríklad inhalátory, čokoláda so soľou Vincentky či plyšový maskot – dinosaurus Vincent. Všetky výrobky z darčekových kaziet sú, samozrejme, dostupné aj jednotlivo. Kazety sú však naozaj exkluzívnym a originálnym darčekom.

darčeky od Vincentky

Foto: Vincentka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu