Leto je už za dverami, lenže vy máte pocit, že už vám s chudnutím do plaviek ušiel vlak? Pohľad do zrkadla je nemilosrdný. Prečo som nezačala už v januári, hrešíte sa. No, najskôr sa chystala oslava narodenín – chlebíčky, torta, kto by odolal? Potom to bol týždeň na horách, síce s lyžovaním, ale kto by si nechal ujsť varené vínko na zjazdovke a každovečerné popíjanie a chrumkanie s priateľmi? Potom sa oslavovali meniny detí a ešte aj výročie s manželom. No, a potom už sa vám aj tak nechcelo, že?

Na chudnutie nebol čas ani priestor. Lenže tu máme jar, a zrazu z ničoho nič aj leto. Čas odložiť saká, kabáty, nohavice a svetre, ktoré zakrývajú nežiadúce nedostatky. Chce sa po vás, aby ste odhalili všetko, čo na sebe nemáte rada. Začínať s chudnutím teraz už jednoducho nemá cenu. Čo keby sme vám povedali, že to tak nie je? Že tento rok nebudete musieť haliť svoje telo do osušky hneď, ako vyleziete z bazéna? Že sa ešte všetko dá zachrániť? Že, aj keď je dovolenka blízko, môže sa vaša postava zmeniť?  A nebudete na to potrebovať počítať kalórie, variť zložité jedlá ani tráviť hodiny a hodiny vo fitku s drahým trénerom. Máme pre vás tip, ako skoncovať s nechcenými kilami. Rýchlo, bez hladovania a nevyhnutnosti cvičiť. Znie to ako pritiahnuté za vlasy? Kdeže! Je to skutočne tak. Len čítajte ďalej. Diétne programy KetoMix, založené na princípoch proteínovej a ketónovej diéty, vám pomôžu nastaviť za pár týždňov zdravý životný štýl, čím docielite krivky, ktoré by ste chceli mať. Aj keď to môže znieť zložito, nič ťažkého na tom nie je. 

Ako to funguje?

KetoMix jedlami, ktoré dorazia priamo až k vám domov, výrazne obmedzíte príjem sacharidov. Vaše telo sa tak prirodzenou biochcemickou reakciou dostane do stavu ketózy a chýbajúce sacharidy, ktoré predtým používalo ako zdroj energie, nahradí ketolátkami. Vyrobí si ich samo z tukových zásob. Žiadny extra pohyb alebo cvičenie nepotrebujete, chudnúť budete pri akejkoľvek činnosti. Funguje to u každého, bez rozdielu pohlavia či veku. 

Chudnutie s plným tanierom

S KetoMix diétou budete jesť pravidelne 5x denne, a to viac bielkovín a správnych tukov. Tie vás zasýtia na dlhší čas a obmedzia tak neovládateľnú chuť na jedlo. Jedlá od nás dostanete na celý čas diéty, preto môžete starosti o jedálniček a varenie pustiť z hlavy. Proteínové kokteily sú rýchlou verziou raňajok či desiat. Výborne zasýtia a majú skvelú chuť. Zároveň však môžete presedlať aj na slané jedlá, ako sú omelety, polievky, či dresingy ku konjakovým cestovinám Slim Pasta. Výber je na vás. Jedlá sú bez pridaných glutamanov, škodlivých chemických prísad a mnohé sú vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Nezabúda sa ani na ľudí trpiacich intoleranciou na laktózu či lepok. 

Tak, čo? Už veríte, že to pôjde? Máte chuť začať? 

Ak chcete a máte vôľu, vysnívanú postavu do plaviek s KetoMixom zaručene stihnete. Je to jednoduché. Vyskúšajte. Vyskúšajte napríklad naše nové pyré, ktoré má neskutočnú chuť. Uvidíte. Za vyskúšanie nič nedáte.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu